Çocuk Doktoru

Edabul soruyor: 1

Merhaba Acıbadem kozyatağı Dr.Cengiz Canpolat'a giden var mı? Yorumlarınız neler? Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


babu

Eda, Cengiz Bey bizim Türkiye'deki doktorumuz. Biz çok seviyoruz kendisini. Risk faktörlerini iyi değerlendiren, teşhisde ve tedavide çok tatmin edici yorumlar yapan, çok bilgili bir doktor. Biz buradaki doktorların yorumlarını kendisinden maille teyit alıp uyguluyoruz genelde. :) Çok da yardımcı oluyor uzaktan bile ancak bizim tanışıklığımız da var, bunu da belirteyim.

Tanışıklığı olmayıp ikizlerini yıllardır götüren bir arkadaşımızın yorumu şöyleydi:

- telefonlara mutlaka en kısa sürede döner.
- çok doğru teşhislerde bulunur, çok güveniyoruz

Bir başka arkadaşımız bizi bazen çok küçük risk faktörlerini de değerlendirmeye alınca aileyi evhamlandırabildiğini söylemişti. Bu bana olumlu geldi. :) Kaçırmasın hiçbir şeyi, ben daha güvende hissediyorum ama tercih meselesi. Bizde öyle can sıkıcı bir durum da olmadı aksine rahatlattı bizi hep.

Ama diğer bazı doktorlarda olup onda olmayan özellikleri de söyleyeyim, senin için ne kadar önemli olduğuna göre sen karar ver:

- pedogojik konulara çok girmez. yani nasıl uyuyor, yatağa nasıl alıştırırsın, yok kendi kendini nasıl besletirsin falan filan. prof (hem de çok ağır bir dalda prof)olduğundan sanırım fiziksel, nörolojik vb gelişim üzerinde durur daha çok.
- her soruya net ve tatmin edici yanıt verir ama uzun muhabbet edeyim, agubugu yapayım doktoru değildir.Cevaplamak için Üye ol