Gömük pipi

sinemyilmaz soruyor: 3

Merhaba oğlum iki yaşına girmek üzere fakat pipisi hiç büyümedi. 7 ay önce sünnet oldu şimdi küçücük kaldı sadece ucu gözüküyor. Sanki sadece testisleri var gibi. Sorun olurmu bu durum acaba?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ankarali34

Sinem hanım merhaba. Sünnetten sonra doktorunuz ne dedi bu duruma? Sizin durumunuzla aynı mı bilemiyorum ama ben oğlum 1,5 yaşındayken sünnet ettirdim, fakat yaşadığım değil ailemin olduğu yerde yaptırmıştım sünneti. O nedenle doktora geri götüremedim sadece resimlerini gönderdik, pipi içerde kalmıştı, deri üzerine binmişti, doktor geriye doğru masaj yapın kremle gevşeyip öne çıkar ucu dedi, çıkmazsa yeniden sünnet ettirmek lazım demişti. Oğlum acıyor diye hiç masaj yaptırmadı, dokundurmadı, ilkini özelde lokal anestezi ile yaptırdığım dikişsiz sünnete ek bir de devlet hastanesinde genel anestezi ile dikişli sünnet yaptırmak zorunda kaldım. 

Küçük oğlumu da 8 aylıkken sünnet ettirmek istedim, doktor pipisi çok küçük, şimdi sünnet edersek pipisinin büyümesine engel olabilir dedi, onun için de 1,5-2 yaşına kadar beklemeye karar verdim.

Geçmiş olsun.


ankarali34

İnşallah sizinki geçici bir durumdur, ama mutlaka bir doktora gidin derim.


ibrahim10

olmaz ama siz yine de bir üroloğa gidinCevaplamak için Üye ol