Hoşdere'de bakıcı...

cnst soruyor: 4

Merhaba,

Yaklaşık 1 ay sonra işe başlayacağım ve hala kızıma bakıcı bulamadım. Çok endişeliyim, istiyorum ki tanıdık bildik birileri aracılığıyla bulayım ama malesef hala ses yok ya da süre problemi yaşıyoruz. Sabah en geç sekizde gelip akşam yediye kadar kalması gerekiyor.
Benim durumumda olanlar var mı, lütfen bir ses verin Ankara'da yaşayan arkadaşler, nasıl buldunuz bakıcı....

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


cnst

Sevgili Concealed cevabın için teşekkürler,

Sizin adınıza çok sevindim, inşallah yeniden bu kabus sürece girmenize gerek kalmaz.
Tanıdık herkese haber saldık, sürekli soruyoruz, artık en son çare ajans diye düşündük ama gazete ilanı aklımıza gelmemişti. Herşeye rağmen insan tanımadığı birine yavrusunu bırakma fikrini kabul edemiyor.  Siz hangi ajansa başvurmuştunuz,  şu an bakıcınıza ne kadar ücret ödüyorsunuz o konuda da bilgimiz yok.


cnst

Çok haklısın fiyatlar inanılmaz, çalıştığım yerde nerdeyse buna yakın biraz üstü ücretleri mühendislere veriyorlar başlarken. Özel sektördeyim ben de, çok sabahladık yeri geldi fabrikada 5 kuruş mesai almadan. Boşa dirsek çürütme konusunda haklısın.

Tahminimden daha fazla vereceğiz anlaşılan. 
Çok sevinirim ajans bilgisi verirsen


urasbebek

bu konuda referans veren danışmanlık şirketleri var tanıdık bulamazsan onları deneyebilirsin.


cnst

Cevaplar için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bakalım önümüzdeki hafta bir tanıdık vasıtasıyla telefonlaştığım bir bayanla görüşeceğiz. İnşallah bu kabus hayırlısıyla son bulur ve anlaşırız.Cevaplamak için Üye ol