Acil... Kafatası çatlamış ve iyileşmiş bebek anneleri

drusella soruyor: 10

7 aylık kızım dün kaza geçirdi. kafatası kem. çatlak var hematom oluştu. dün gece gözetimde kaldık hastanede bugün taburcu edildik. dr kemiğin yeniden kaynayacağını söylüyor başına gelen ve iyileşen var mı?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


benjamin2010

Gecmis olsun.


ipekkusgoz

Çok geçmiş olsun.


hilal_mehmet

çok geçmiş olsun...

 


marina27

benim annem 7-8 yaşlarındayken kafatası çatlağı yaşamış, baya uzun hastanede kalmış o zamanın şartlarına göre tedavi görmüş ve gayet güzel iyileşmiş. doktorunuzun dediği doğrudur, siz içinizi ferah tutun. çok geçmiş olsun.


ozlemutlu

Çok büyük geçmiş olsun biran önce düzelir inşallah rabbimin izniyle korkmayın.Allah yavrularımızı korusun.drusella

teşekkürler inşallah kısa sürede biz de atlatırız. hastaneden taburcu olduk şimdi oyun oynuyor 


NLN_ELA

Çok geçmiş olsun, hiç sıkıntı etmeyin,bebeklerin kafa tası kemikleri tam sertleşmediği için kendini toparlıyor.Gözlem süresince aksi bir durumla karşılaşmadıysanız (kusma,gözlerde kayma,uyu hali vb.) hiç birşey olmaz.
Yiğenim 6 aylıkken bebek arabasından kafasının üzerine düşüp çatlattı.Yukardaki olaylar yoksa zaten mudahake edilecek birşeyde yok.İçinizi ferah tutun çok geçmiş olsun tekrardan..Melekler onları koruyor :)


minikprensim

Allah acil şifalar versin..drusella

nln_ela, katre_06 içime su serptiniz. cevap yazan tüm arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkür ederim. iki hafta sonra ve 1 ay sonra kontrole gideceğiz. inşallah hiç bir problem kalmadan iyileşir.


kle

Geçmiş olsunCevaplamak için Üye ol