Uykuya dalış ve bir anda ağlama

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


river

gaz olabilir mi acaba?


sappho

Uyku terörü olabilir. Doğduğundan beri yaşıyoruz.Doktorunuza danışın bence.


Tyche

bence de uyku terörü olabilir ben daha geç ortaya çıkıyor diye biliyordum ama her çocukta değişken olabiliyor bu tür konular bence de doktora bir sorun.


Kozzy

bızde de bu aralar aynı sorun var, sanırım dıslerden kaynaklı. bıraz sonra evden cıkacagım, 5.ay radevumuz var. dr a bu konuyu da danısacaktım, donunce yazarım sıze de...

bu aralar ellerı agzına sokma, salya akıtma vs gıbı seyler sızde de mevcutsa belkı dıs cıkarıyor olabılır kızınız.Isaura

bizde de var aynı sorun. uyutmak mümkün değil. kucakta uyuyor yarım saatte bir ağlayarak uyanıyor. dişlerle de başımız dertte. yarın biz de doktora gidiyoruz. kozzy den haber bekleyelim bakalım :)


ogretmen_

bizimki de öyle zor uyuyor ki. bir dakika önce kahkahalar atarken anında çok ağlıyor. nasıl çözeceğimi bilemiyorum.


aslihanks

kerem 15 aylık oldu ve hala hiç olmasa haftada 1-2  gece ağlamalarımız var. ama 13. aya kadar her gece istisnasız deli gibi çığlık çığlığa ağlardı ve ağlarken gözü bir şey görmezdi. kimse bir çare bulamadı. içinizi karartmak gibi olmasın ama geçmeyince geçmiyor. öylece kabullenin inanın daha rahat edersiniz. 

ve bizim hala uyku düzenimiz yok. gece 00.30 gibi yatıp gece boyunca 6-7 kere uyanıp sabah 9da da yataktan kalkıyoruz. yinede bir tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim. allah tüm çocuklara uyku ve huzur versin inşallah.


tarantababu

bizde vardı bir dönem doktoru reflüsü var bunun yatağının başını yükseltin demişti, yatağını yükseltmiştik işe yaramıştı, deneyin diyecem ama?


Cevaplamak için Üye ol