Portatif Mama Koltuğu

aylis soruyor: 8


 Arkadaşlar mama sandalyesi alacağız. Chicco polly yi düşünüyordum ama şimdi her yere kolaylıkla götürebileceğim portatif bir sandalye almaya karar verdim. Chicco'nun mr party ve fisher price 'ın yağmur ormanı  modelini düşünüyorum.
 Sorum, bu koltuklar sandalyelere bağlanarak kullanıldığı için yeterince güvenilir mi? Bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


sinem

merhaba, evimiz küçük olduğu için portatif sandalye tercih etmiştim ben http://www.mothercare.com/Night-Garden-Booster-Seat/dp/B001O13XZI/sr=1-24/qid=1276506949/ref=sr_1_24/276-9735532-6215657?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core bu modeli kullanıyorum gittiğim her yerede yanımda götürüyorum. şimdiye kadar güvenlikle ilgili bir sorun yaşamadık.fisher price yada chiccoya çok para vermek istemezseniz tavsiye ederim.


Yasemina

bende var bu tur bir sandalye (kızım toplam 4 mama sandalyesi var desem...)

bebe confort'unki benimki, joker'den almıstım.
Son derece guvenli. Ama monte edildigi masanın saglam olması gerek. Dezavantajı, cocuk yemek yerken sıkıldıgında kolaylıkla almıyorsunuz cunku biraz derince. Birde yedigi ictigi icinde birikebiliyor surekli silinmesi temzilenmesi gerekiyor

buradan gorebilirsiniz:

http://pan2.fotovista.com/dev/2/0/03424802/l_03424802.jpg


Yasemina

bu arada alırsanız bu tur birsey kac kiloya kadar tasıdıgına dikkat edin.


yasemin_ekin

Biz de Mr.Party var. Çok severek kullanıyorum ve gittiğimiz yer yere de rahatlıkla götürüyoruz. Temiz, pratik ve bence güvenli. Ancak şunu belirtmemde fayda var: Ben Mr. Party ile asla yanlız bırakmıyorum. Sonuçta bu aralar çok hareketliler, öne fazla eğilirler, sandalye dengesini kaybeder,vs. vs. Bu arada hemen ekleyeyim, kullanırken öyle bir denge kaybı filan YAŞAMADIM, ama tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Cihcco polly benzeri, bizde Stork'un mama sandalyesi var. O tabi ki insana daha çok güven veriyor ama iki sandalyenin amaçları farklı, bunu göz önnde bulundurmak lazım. Ben, Ekin büyük mama sandalyesinde otutrurken yan odaya gidip, bir şey alıp geliyorum: Sonuçta birşey olmaz, dengesi sağlam, kemeri bağlı diye düşünüyorum. Ama Mr. Party ile onu yapmıyorum.

Bu Mr. Party ile, ufaklıklar adam yerine konduklarının da farkına varıyorlar galiba, masada bizimle beraber yemek yiyip, sohbete kendilerince katılıyorlar:)))Aysegul_Yagmur_Irmak

Mothercare mağazalarında, Chicco Table Chair... 47.90 TL idi en son. ;) Masaya takılıyor, 1 kiloya kadar taşıyor, taşımak, çıkarıp takmak çok pratik.

Mutfakta chicco polly magic var, salondaki sehpada da bu bahsettiğim sandalye.


Yasemina

ben bebe confort'u joker outlet'ten 29.90'a almıstım kartal bolgesıne yakınsanız telefon acıp onden ogrenebilirsiniz bu tur bir sandalyenin olup olmadıgını...


aylis

NİCKBULAMADIM,SİNEM, YASEMİN,YASEMİN-EKİN, IRMAKYAGMUR İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
BİZ BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURALIM ;HER YERE KOLAYCA GÖTÜREBİLELİM,EVDE DE YER KAPLAMASIN , AĞIR OLMASIN DİYE SANDALYEYE BAĞLANAN MODELLERİ DÜŞÜNMÜŞTÜK. BU MODELLER DIŞARISI İÇİN ÇOK KULLANIŞLI AMA BEN EVDE DE GÜVENLİK ENDİŞEM OLMAKSIZIN KULLANMAK İSTİYORUM.BEBEK MİLLETİNİN NE YAPACAĞI PEK BELLİ OLMUYOR,BİR BAKMIŞSINIZ KAŞLA GÖZ ARASINDA YAPMIŞLAR YAPACAKLARINI.

 BİR DENEYELİM ŞU MAMA KOLTUĞUNU.BİZİM ECE KIZ DA MASA SOHBETLERİNE DAHİL OLSUN )))) KULAĞA HOŞ GELİYOR. BAKTIK Kİ GÜVENLİK ZAAFİYETİ YAŞIYORUZ BİR DE BÜYÜK SANDALYE ALIRIZ ARTIK.     

 BİZDEKİ HER İKİ MASA DA ORTADAN TEK AYAKLI OLDUĞUNDAN  MONTE EDİLEN MODELLERİ ELEMEK DURUMUNDAYIZ. 
 
YASEMİNAAA ANKARA'DA BİLDİĞİM KADARIYLA JOKER'İN OUTLET'İ YOK. YİNE DE TEŞEKKÜRLER. 


ipekkusgoz

Ben portatif olarak iki ürün kullandım. İlki totseat kumaş mama sandalyesi idi. Diğeri de baby polar gear'in yükselticisi. İkisinden de memnunum. Kumaş olanı artık yetmiyor tabii. Kendi yediği için masadan alçak kalması sorun oluyor ama ek gıdaya ilk geçtiği zamandan bu yaza kadar yani tam bir yıl kullandım. Polar gear'inki de çok iyi, çanta şeklinde, çok rahat taşınıyor,gayet de rahat ediyor içinde.


Cevaplamak için Üye ol