uykuya dalmak sorunu ve uyku eğitimi

seyehat8686 soruyor: 3

benim kızım 4 aylık.bir dönem kızıyordum kendime ayakta salladığım için şimdi onuda istemiyor.çocuk azcık sallanınca kıyameti koparıyor.uyutmak çok zor dün 15 dk. ağladı kucağımda gözyaşlarıyla.ne yapmalıyım bilmiyorum gazını bitiremedim daha uyku eğitimi işe yararmı.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


gulenozel

İpekkusgoz, kitabın adı da the wonder weeks ama türkcesi yok sanırım ama ingilizcesi buyuk kitapevlerinde olabilir, ben de kitabı okumadım, lakin bir iPhone uygulaması var onu yükledim ondan faydalanıyorum ve sitesine bakıyorum, http://www.thewonderweeks.com/. de babycenter.com diye bir site var belki duymuşsunuzdur onu da tavsiye ederim.


CokBilmis

@ ipekkusgoz: Ben kızımı ilk haftasından itibaren her gün dışarı çıkardım. Kışı fırtına çıktığı, sonbaharda sağanak yağış olduğu günleri saymazsak istisnasız her gün sokakta. Ama alışmadı. Tam tersine, evde kalan çocuklar dışarı çıkmak için kapıları tırmalarken benim kızım kendi isteği ile evde kalmak istiyor, dışarı çıkmak istemiyor bazen. Çünkü gezdi, tozdu, doydu sanırım.


seyehat8686

çok teşekkürler saygıdeğer anneler.Bu arada önüme gelen annenin önünde eğilesim var o derece :))bir uyku arkadaşı girişimini başlattım bugün hadi hayırlısı bakalım:))
Cevaplamak için Üye ol