Mide bulantısı :(

Nagish soruyor: 5

merhabalar. 6 haftalık hamileyim. En baştan beri mide bulantısı çekiyorum. Çok isteyerek oldu ve hala inanamıyorum bebeğim olacağına. Fakat o kadar mide bulantısı çekiyorum ki şu an bu mutluluğu bile yaşayacak gücüm kalmadı. Ne yapsam olmuyor, ne kadar sürer acaba? Sonuna kadar bu durumu yaşanlar varmış bunu düşündükçe kahroluyorum.

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


sugural

ben de 7 haftalık hamileyim..bu hafta basladı bulantılarım..cidden cok fena :( ayva yemenizi oneririm, benim bulantımı baya kesiyor ayva..bulantı hcg degeri yukseldigi icin oluyor, sanırım 3. aydan sonra bu deger dusmeye baslıyor ve bulantılar da azalıyor..ilk hamileligimde 4. ayın ortalarında gecmisti benim bulantılarım ama 9 ay boyunca her sabah 10-15 dakika ogurmelerim vardi :( zor valla kolay gelsin hepimize...


DuruDyG

mide bulantısı= tuzlu çubuk kraker olmuştu benim için şimdi çubuk kraker görmeye bile tahammül edemiyorum ama hepsi geçince ki 12. haftada geçti benim hamilelik çok keyifli oluyor hele bir de hareketlerini hissedince :)


aslifatma

8. haftadan itibaren 15.haftaya kadar sürdü. Çok keyifsiz bir durum seni çok iyi anlıyorum bana yeşil elma çok iyi gelmişti, sen de bir dene istersen. Bir de mümkün olduğu kadar dinlen. Sağlıklı bir hamilelik diliyorum, hayırlı olsun.


revve

Tarçın çok etkili mide bulantısı ve kusma refleksini bastırıyor.Denemenizi tavsiye ederim..Onun haricinde leblebi,çubuk kraker,yeşil elma,ayva,portakal tüketmeye çalışın..


duygu_e

merhaba bende şu an 6 haftalık hamileyim ancak hiç mide bulantım olmadı. Acaba bu durum normal mi?
Cevaplamak için Üye ol