Sizce hangisi?

yeniden soruyor: 0

3,5 yaşındaki oğlumu bu sene şubat,haziran arası oyun grubuna göndermiştim memnun olduğum bilinmiş bir kreşe..kreş 5-6 durak falan. yürünür ama yine var arası evle.

şimdi iş başvurularında bulunuyorum ve sonuç bekliyorum.ancak ne varki hiç bir işin saatlariyle, malesefki hiç bir kreşin saatleri uymuyor getirip götürmek için :(

bu durumda;
1-bilinmiş, ismi olan memnun olduğum ve oğlumun alıştığı bu kreşe devam ettirip (tam zamanlı) eski bakıcısınıda ayarlayıp okula bırakma ve almada onu mu tercih edeyim, kendi evine götürsün ben gelene kadar...
2-yoksa  bulacağım işe yakın hiç bilmediğimiz belki uzak bir semtte ama işe yakın kreşmi bulayım?

okuyunca hemen 1 diyesiniz geliyordur ancak şunlarda var;işten çıkıp eve gelmem en az 8:30-9:00 falan olur.semte göre değişir ama daha erken olmaz özellikle kışları,yağmur,çamur,trafik vs...oğlum da aynı saatlerde uyur hep.ben ne zaman göreceğim?gelince yemek vs...yapılacak daha...birde bakıcının evi ne kadar güvenli,sıcak,soğuk,şartlar,ortam vs...ki kışın evi buz gibi oluyor elektrikli sobaları var.birde ben evinde ineceğim oğlumu alacağım bir daha bineceğim.ve oğlum uyuyor olacak bölünecek vs...birde bakıcının sabahları geç kalması demek benim geç kalmam demek evde kimse yok çünkü.

2 derseniz ise;benle beraber uzun bir süre trafik,yol,yağmur,soğuk vs... çekecek,bilmediğim yeni bir kreşe gidecek. ama en azından uyumadan alıp hep beraber olacağız.

not:annemler,kv,babası uzaktalar...eş,dost,konu,komşu yok...taşınma imkanı yok.

gerçi şuan ortada iş falan yok ama olması içinde cevap bulmam lazım.tşkler...Bu soruyu cevapla


Henüz cevap yazılmamış. İlk cevaplayan sen ol.

Cevaplamak için Üye ol