markafoni'den alışveriş yapan var mı?

Silanurr soruyor: 10

markafoniden alışveriş yapıp memnun kalan veya kalmayan. varsa nedenlerini. ayrıca kargosunun hızını ve buna benzer konularda bilgisi olan var mı arkadaşlar? nasıl bir site sizce?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


ema

Ben alış veriş yapıyorum çok memnunum.iade işleminde hemen paramı geri yatırdılar.Kargo söylediği tarihte geliyor.


yesimdem

Ben bu tip alışveriş sitelerinde,ürün fiyatlarının cazipliği konusunda güvenemedim bir türlü:( Bir sitede beğendiğim bir kaç ürünün fiyatını ,aynı gün bizzat mağazasında aynı fiyata satıldığını gördüm.Aynı parayı ödedikten sonra neden görmeden ,denemeden alıyım diye düşünüyorum?Bir de kargo riski ve bekleme süresi var tabi.İzmir'de yaşayan biri olarak söylüyorum bunu, onlarca AVM'nin bulunduğu bir yerde.Belki farklı bir şehirde yaşasaydım,bende alabilirdim:))


ema

yesimdem Dediğin gibi her şey cazip değil fiyatlar normal mağaza fiyatı.Ama evim çarşıya uzak oğlum çok yaramaz büyük alış veriş mağazalarında pis havayı tenefüs etmektense hem oraya giderken vereceğim benzin parasını kargo parası olarak düşünüp alış veriş yapıyorum sık sık.Oğlumdan zaman ayıramıyorum ürün bakmaya gittiğim zaman elim boş dönüyorum en azından o evde uyuduğu zaman netten bakıyorum.Beğenmezsem ücretsiz iade ediyorum sorun çıkmıyor her site böyle değil tabiki.E bebek bu konuda en iyilerden biri bana göre pahalı satıyor ama ürün satışı sonrası bir sorunla karşılaşırsan geri dönüşleri çok iyi.Netten mesaj atar atmaz geri aradılar bizi.


Silanurr

pek alışveriş yapan yok galiba. ema ben de yeni üye oldum henüz herhangi bişi almadım ama dikkatimi çeken bir site oldu, umarım memnun kalırım ben de.


yasea

Yaptığım alışverişlerde aldıklarımdan;

- hecha döküm tavadan çok memnun kaldım..fiyatı gerçekten indirimliydi.
-maaji bikiniyi çok beğendim, fiyatı gerçekten orjinalinden çok düşüktü  ama maalesef küçük geldi.. iadede hiçbir sorun yaşatmadılar.
- polaroid güneş gözlüğünün bendeki duruşunu beğenmedim..iadede hiçbir sorun yaşamadım.
gelme zamanı ve kargoda da sıkıntım olmadı..sonuç olarak kıyafet, gözlük gibi denenmesi gereken şeyleri almamakta fayda var.. ama eğer hediye çekiniz varsa ve fiyat gerçekten düşükse diğer ürünler alınabilir..SenaMina

Bende birçok kez alışveriş yaptım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Kargo süresinde de sıkıntı olmadı. Hatta aldığım ürünler göründüğünden de iyi durumda geldi. Son olarakta yatak örtüsü aldım bu siteden merakla bekliyorum geleceği günü.


PembeTavsanim

son derece memmunum , bu arz bircok alisveris sitesinden alisveris yapan biri olarak markafoniyi her bakimdan tek gecerim. ayrica devamli kargo bedava yada indirim ceki hediye ediyorlar tabi alisverise tesvik icin ama enim gibi tesvige ihtiyaci olmayanlar icin guzel oluyor:)


SenaMina

Bende o indirim çekine dayanamayanlardanım :) Ama gereksiz olmuyor alışverişlerim o yüzden şikayetçi değilim hiç PembeTavsanim

kargo inanilmaz hizli ayrica . fiatlar normal magaza fiati ama ayni anda indirime giren markalari sabah mailinizde goruyorsunuz yorulmuyorsunuz ayrica +1000 ema .. bebegim olduktan sonra cok kolaylik oldu.


barok

markafoniden çok yaptım hiç sorun yaşamadım iade konusunda da sorun yok Cevaplamak için Üye ol