markafoni'den alışveriş yapan var mı?

Silanurr soruyor: 5

markafoniden alışveriş yapıp memnun kalan veya kalmayan. varsa nedenlerini. ayrıca kargosunun hızını ve buna benzer konularda bilgisi olan var mı arkadaşlar? nasıl bir site sizce?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


revve

Her sabah ilk işim bu tarz sitelere bakmak:))markafonidende çooook alışveriş yaptım..Aldıklarımdan memmunum sorunlu ürün oluncada iade ediyorsun hiç bir sorun yaşamıyorum


damla24

çook yaptım hala da yapıyorum. bir markafoni bir de limango dan çok memnunum. acayip hızlılar.


omereren

ben tüm alışwerişlerimi online sitelerden yapıyorum . avmleri bizzat gezmekten çok daha iyi.. kolay rahat ve guwenli


ema

gulmina kesinlikle vipdükkan hakkında aynı fikirdeyiz 1 ay sonra para iademi yaptılar. Tavsiye 

edeceğim ve alış veriş yaptığım siteler;ebebek,limango,gittigidiyor,sahibinden,markafoni,trendyol,bitenekadar.com,hızlıal.
    Hepsiburada da çok bilinen bir yer ama bana gönderdikleri ürün sipariş ettiğimden tamamen farklıydı çift taraflı yazı tahtası sipariş ettim tek taraflı geldi iade formu doldurun öyle ürünü gönderin diyor ama bir türlü iade formunu açmıyorlar 2 ay sonun tüketici hakem heyetine başvurduk ve şirketin avukatı ürünü gönderin para iade işleminiz yapılacak dedi.Ayrıca okula alıyordum dafaturasını gönderdiler.Ogün bugündür çok indirimli olsa dahi ordan ürün almıyorum. 


Silanurr

markafoni hakkında olumsuz yorum yazan olmamış, kargosu da hızlıymış. e daha ne olsun. ordan alışveriş yapmamak için bi sebep yok o halde. vakit ayırıp cvp verdiğiniz için tşk ederim herkese.
Cevaplamak için Üye ol