çok acilll...bakıcı için dinleme cihazı önerinize ihtiyacım varrr arkadaşlar....

yasmina soruyor: 7

çok acilll...bakıcı için dinleme cihazı önerinize ihtiyacım varrr arkadaşlar....

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


yasmina

bakıcıya güveniyorum şimdilik... kameradan ya kötü bişi görürsem çıldırır ve bakıcıyı döverim diyorum :(( alırsam mutlaka yazacağım


_Sezin_

Bence kamera ya da ses kayıt cihazı koyacaksanız mutlaka bakıcıya haber verin. Hem etik olarak daha dogru hem de kötü birsey oldugunda görmekten ziyade kötü birsey olmamasını sağlamak daha mühim. Caydırıcı olması bakımından.


nihal58

ben bakıcıma çok güveniyorum ama bütün gün neler yaptıklarını da çok merak ediyorum sitedeki ürün ilgimi çekti alsam mı acaba diye düşünüyorum.


neyran

Merhaba,

Ben kamera taktırdım ve ilk bakıcının da haberi vardı. Buna rağmen yaptığı bazı şeyler beni rahatsız etmeye başladı (kızıma kötü bir davranışını görmedim ama sürekli uyutmaya çalışıyordu ve onu yatırınca o da uzanıp uyuyordu. Hatta bir sefer kızım kalkmış, kendi kendine oyunlar oynuyordu ama bakıcı hala uyuyordu. Ben de tabii ki gönderdim... şu anki 2. bakıcımız )

Eğer bakıcınız bebeğinize tek başına bakacaksa bence mutlaka dinleme cihazı veya ses te veren kamera taktırtın. Böylece hem sizin içiniz rahat eder hem de bakıcı ona göre biraz daha dikkatli olur. Tabii böyle birşey yaparsanız bakıcıya haber vermek en doğrusu...

Bebeğinizi sağlıkla büyütmeniz dileğiyle...


yasmina

bakıcıyla yollarımızı ayırdık.. :( bir süre kamera işi rafa kalktı bakabilirsem çocuğumu biraz daha büyüteceğim


Berna

biz evdeki tüm odalara, hole ve  dış kapılara ses kaydı da yapan kamera takdırdık ve 8li kayıt cihazı aldık, işteyken de  internet aracılığıyla çocukları görebiliriyorum,  bakıcıyla dışarı yalnız çıkmasına müsade etmiyorum onun için bir formül uygulayamadım henüz. İşyerinin güvenlik sistemini hazırlayan firmaya yaptırdık, evin kapılarında kamera sistemiyle izlendiğine dair levhalar var, kameralar gizli kamera değil, kayıt cihazı da salonda duruyor.


akdenizbilisim

http://www.akdenizbilisim.com adresinde bebeklerimizin güvenliği için her aileye ve bütçeye uygun dinleme cihazı bulmak mümkündür.
Cevaplamak için Üye ol