sling kullananlar yardim lutfen

ozlemada7 soruyor: 4

Kizim 11 kilo ve hep kucak istiyor ve de disariya donuk durmayi seviyor,daha onceki soru ve cevaplari inceledim fakat yinede karar veremedim,kullananlardan tavsiye almak istiyorum.Sanirim bana uygun lillebaby ama Tr.de satisi yok sanirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


monchichi

Ben evde halka slingle yanda taşıyorum. O şekilde hem ön hem arkayı görebiliyor. Avantajı çok hızlı takıp çıkarabilmek, dezavantajı ise sadece bir elimin boşta kalması. Ergobaby ile de yanda taşıyabiliyorum. Takıp çıkarması daha uzun sürüyor, ama daha sağlam tutuyor. O yüzden havalar ısınınca Ergobaby'yi dışarıda kullanacağım.


mmmmm

kalca ustunde yani yan tasimayi deneyin


PembeTavsanim

11 kilo bir bebege kangru olur mu yoksa sling mi daha uygun? benim kizim da biraz agir disardayken kullanmak istiyorum ama arastirmalarimdan tatmin eden bir sonuc alamadim; en iyi kullananlar bilir cevaplari bende merakla bekliyorum.


mmmmm

bizde kanguru da sling de var. ben sahsen sling ile cok rahat ediyorum. bebegi sirtinizda tasirsani daha az zorlanirsiniz, ayni sekilde yan yani kalca ustu tasimak da rahat. deneyip kendinize en uygun sekli bulmaniz lazim. sizin icin su likte cesitli tasima sekilleri buldum: http://www.greenbyusa.com/rockin-baby-slings-1.html

kangurunun takip cikarmasi daha kolay ama ben sevmiyorum.Cevaplamak için Üye ol