yoğurt makinesi

gulden_elifsu soruyor: 9

slm arzum yoğurt makinesini kullananlar memnunmusunuz?önerirmisiniz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


ozdenin_oykusu

ben kullanıyorum ve memnunum


burcuege

gayet memnunum. kullanışlı bir ürün.


mona_roza

bende kullanıorum ve çoook memnunum. kalıp gibi tutuyor. tatlı oluyor, pratik eğer tam kıvamında tutturma problemi varsa çok tavsiye ederim


mona_roza

ben hep kendim süzüyorum yoğrudu salatalar için fln. ayrıca bu özelliğe ihtiyaç olmaz gibi geliyorgulden_elifsu

çok teşekkürler..ben yoğurt yapmayı hiiiçç beceremiyorum..kesinlikle tutturamıyorum,ne kadar denediysem olmuyor..benim mutfağımı bir görseniz,iki kişi iş yapamıyor..ben nereye sığdıracağım bilmiyorum:)
peki arkadaşlar,ne zamana kadar evde yoğurt yapmak lazım..yani siz olsanız ne zaman hazır yoğurda başlarsınız?


burcuege

o kadar da mı yer yok elif_su :) kocaman da bir şey değil hani. ben de o kadar uğraştım yoğurt için ama istediğim kıvam ve tadı bulamadım. şimdi makineyle tam da istediğim gibi oluyor.


gulden_elifsu

burcuege; aishwarya mutfağım kocaman olmasına rağmen sığamıyorum demiş ya,onun için mutfağımın küçüklüğünden bahsettim.evimin tamamı 45 m2 cik,mutfağımı sen tahmin edersin artık:)


mona_roza

nerdeyse bir yaşa kadar mayalanmalı dedi doktor. biz şu anda ömere vermioruz ben kendimiz yiyelim die mayalıyorum çünkü hazır yoğurtla üstünde doğalda yazsa en iyi markada olsa asla sağlıklı değil içinde kalsiyumdan eser yok, o kadar uzun ömürlü olması normal değil zaten. bi dahaki ay ömere de vericem zaten biraz büyüynce hergün taze mayalamak gerekmio


gulden_elifsu

bizim doktorda mayalamak gereksiz demişti..


Cevaplamak için Üye ol