Polatlıya tayin olduk

atakuzu soruyor: 2

çok zor geçen iki yılın ardından şükürler olsun ki daha önce çok keyifle 6 yıl geçirdiğimiz polatlıya tayin olduk. kıbrısın olumsuz eğitim şartları nedeniyle ataberk hiç okula gitmedi. eylülde 4 yaş 4 aylık olacak. şöyle sınırlı, eksik geçen iki senesini telafi edebileceğimiz gönlümüze göre bir okul arıyoruz. anaokulu önerinize ihtiyacım var. özellikle yumurcak anaokuluna ilişkin yorumlarınıza ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


beehive

Merhaba : ) yumurcak anaokulu hakkında fikrim yok ama iyi diyenleri duymuştum.. Biz ted'e yolladık.burada olursak ilkokula da devam eder düşüncesiyle.. Sizin kriterleriniz neler ?


atakuzu

açıkçası Polatlı TED'e versem ted'de okuyor çocuğum diye düşünmeyecektim. çünkü bir önceki görevimizde yüksek lisans tezimi uygulamak amacıyla görüşmeye gittim ve şok oldum. uygulamaları, anlayışları çok da kolej havasında değil. bir de çok eskidi. anasınıfları alt katta. fiyatı çok uygun ama. ilkokulda ted'e vermem zaten.  güvenlik, temizlik, yemek ve sosyal gelişimi önemli .akademik anlamda ben desteklerim. yumurcak yapı olarak süper, yemekler 1.sınıf yalnız öğretmenler toy. daha gitmeden bayağı araştırdım. yine de TED'e de yumurcağa da gidicem. belki yenileme falan yapmışlardır. teşekkür ederim. umarım tüm çocuklarımız tam verimle ilkokullu olur.Cevaplamak için Üye ol