ankara balgat çiğdem cevizlidere çukurambar ve batıkent kreş tavsiyeleri

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Ulku

deniz, kres bulabildin mi?


Ulku

tamam eylulde tekrar goruselim, tavsiye edecegim birkac kres olacak. iki kizimi da bebekken gonderdigim icin arastirmistim.


didoba

Biz batıkentte oturuyoruz. oradaki hemen hemen tüm kreşleri gezdik. çoğu dubleksten bozma, huzur bozucu ortamlardı. öğün sayıları azdı. eğer ara öğün meyve istersek evden getircekmişiz, çaktırmadan yedirceklermiş bunu söyeleyen bile çıktı. Bir tek mavi şirinler vardı batıkentte içimize sinen. Cevizliderede değil ama öveçler 8. caddede (eşimin işyerine yakın diye oralara da bakmıştık) alican kreş var. o da güzeldi. 6 öğün yemek vardı. saat 6'da çalışan annelerin çocukları için çorba veriyorlardı.  servisinde oto koltuğu mevcuttu ki bizim için önemli bir kriterdi. bunlar dışında çukurambar civarı güzel kreşler vardı ama fiyat olarak uçuk rakamlar söylediler.

Kreş arama dönemimizde babanne ve dede bizde kalıyordu. Biz onları azad etmek için arayışa girmiştik. sonra çok içimize sinen bir bakıcı bulduk ve erteledik. Çünkü Ege henüz 18 aylıktı. Ben kreş için 3 yaş dedim hep.  3 yaş olunca tekrar bakıp karar vericez artık.


Ulku

soyledigimin bir tanesini didoba yazmis, alican. buyuk kizimi oraya gondermistim, kres binasi haricinde herseylerinden memnundum, simdi kucukleri o binaya almiyorlar, obur bina da gayet iyi, yani bu yonden de bir sIkIntI kalmamis. kresin sahibi de cocuk psikologu, bir saglik merkezinde de aktif olarak doktorluk yapiyor.
digeri, cesitli semtlerde subesi olan burc cocuk akademisi: www.burcakademi.com
buna da arkadasimin kizlari gitti.
digeri de, yenimahalle'de gidip gorerek cok begendigim sultana: sultana.com.tr
burc ve akademi, kendilerine ozgu, benzeri olmayan kresler. sitelerinde her turlu ayrinti mevcut, anlayabilirsin zaten.


aysegull18

batıkentteki tek 0-24 ay ruhsatlı kreş anakucağı tavsiye ederim hangi kreşe gittiysem hiçbiri 0-24 aylık kreş ruhsatlarını gösteremedi ama anakucağı 3950833 gosterdi tavsıye ederimCevaplamak için Üye ol