Ankara'da fiziksel etkinliklere önem veren kreş, yuva?

caral soruyor: 1

Merhaba Arkadaşlar,

Çankaya'da eski ve tanınmış bir yuvaya gidiyor oğlum. Yarım gün... Etkinlikleri çok dolu dolu görünse de fiziksel aktivite hiç sağlanmıyor diyebilirim. Oysa okul öncesinde koşup oynamasını, tırmanmasını, emeklemesini, dans etmesini...vs istiyorum. Henüz yarım gün ve uzun süre de öyle olmasını istiyorum ve bu yarım günde akranlarıyla fiziksel faaliyetler yapsın istiyorum. Buna önem veren ve programında yer veren okullar biliyor musunuz? (ücretleri insani çerçevede olmalı elbette :) çankayada 1000dolarlık kreşler de var onları yok farz ediyorum). 
Fiziksel etkinlik nedir derseniz: top oyunları (basketbol, futbol, voleybol...vs), dans, yoga, koşturma, ebelemece, tırmanma, emekleme....vs her türlü etkinlik/oyun. İlla özel öğretmenle yapılan profesyonel kurs değil yani. 

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


caral

Merhaba, güncelleme yapayım dedim. Oğlumu Artsam Anaokulu'na gönderdim. 1 senedir bu okulda ve memnunum. Yöetici Ceyda hanım ve öğretmenler oldukça açık, veli ile iletişime önem veriyorlar. Aklınıza gelen soruları, kaygıları, likayet ve önerileri dinliyor ve sizi yanıtlıyorlar. Çocuklar sıkılmıyor, birçok branş dersleri var. Öğretmenler çalışma ortamlarından memnun. Tavsiye ederim. Bu sene de bu okula devam edecek oğlum. Mümkün olursa küçüğü de buraya vermek istiyorum, fakat şimdi ilk okul arayışı başladı. Cevaplamak için Üye ol