Maxi Cosi Rodi Air Protect?

firavun soruyor: 7

Yakın zamanda oğlumun oto koltuğunu değiştirmemiz gerekiyor.Maxi Cosi Rodi Air Protect kullanan,tavsiye eden var mı?Yada varsa dezavantajlarından bahsedebilecek olan?
Şimdiden teşekkürler  

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


byantur

Bence Maxi Cosi değil, Römer alın. Maxi Cosi fason üretilen bir araba koltuğu. Bu konuda çok bilgili bir yerden almıştık biz 2. araba koltuğunu ve Römer'i tercih ettik. Volvo dahil dünyanın en büyük araç üreticilerinin hepsi kendi mağazalarında Römer satıyorlar.


firavun

Daha önceki 2 koltuğumuz Maxi Cosi idi ve çok memnun kalmıştık.Kilosu 18e yaklaştığı için değiştirmek durumundayız.9-18 kg.da aslında test birincisi energy pro imiş 2010 da ama yakın çevremde hiç kullanan olmadığı için yine bildiğimiz ve memnun kaldığımız markadan şaşmayalım diye düşünmüştük.
Energy pro nun kiddy discovery pro yada kiddy cruiser pro modelleri hakkında bilgisi olan var mı diye sormalıyım belki de:)


banuefe

Merhaba Firavun,

Uzerinden cook zaman gecmis ama Maxi Cosi air protect'i kullandin mi ve memnun musun diye soracaktim. Hafifce geriye yatma ozelligi var gibi anladim internetten. Uyurken rahat edilebilecegini dusundum.

Simdiden tesekkurler,


12Agustos2010

Merhaba banuefe, Firavun'a sorduğun soruya ben de cevap vermek isterim.. Maxi cosi air protecti yaklaşık dört ay önce aldık ve son üç haftadır günlük kullanıyoruz. Bizim anakucağımız ve ilk oto koltuğumuz da maxi cosiydi bütçemize uygun ve çarpışma testlerinden iyi sonuç aldığı için devam etmek istedik. Ama ben ne yalan söyleyeyim ilk oto koltuğunu özledim.. Çünkü emniyet kemerini bağlamak benim için zor, belki ben beceremiyorumdur, eşimin tık diye taktığı şeyi ben değişik pozisyonları deneyerek ancak yapabiliyorum:)) ama çocuk bu 18-36 kg koltuğunda çok rahatlar, hareket özgürlükleri daha geniş. Hafifçe arkaya yatma özelliğine uyuması açısından büyük rahatlık.


banuefe

Cok tesekkurler 12 agustos.

Sevgiler


firavun

Merhaba,


Kusura bakma yeni gördüm Banuefe.Maxi Cosi'ye değil de Concord ve Cybex e karar kıldık biri 2011 in diğeri 2012 nin test şampiyonu idi.
2013 sonuçlarını bekliyorum,evet bu konu ile belki biraz fazla ilgili/takıntılıyım ama çok sık kullanıyoruz:)


banuefe

Cok sagol Firavun, onlari da arastirayim.

SevgilerCevaplamak için Üye ol