hipp mama kullananlar!

Puccanne soruyor: 5

arkadaşlar ben bebişimi hem emziryorum hemde aptamil kullanıyorum ama içinde ne war sağlıklı mı die çok endişeleniyorum bugun bır yerde hipp mamanın organık oldugunu okudum fakat bebişim 42 gunluk we hıpp mamanın hangisinı we nasıl kullanacagımı bılmıyorum beni bilgilendirirseniz sewirim!şimdiden yorumlarınıza teşekkürler:)

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


 Merve

Öncelikle hayırlı olsun Allah analı babalı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin :)) Bende hipp' e aptamilden daha çok güveniyorum açıkçası.. ben hiç yediremedim gerçi o mamalardan, sevdiremedim bir türlü, ama arada çok nadir olmakla birlikte kavanoz mama aldım ve hep hipp marka aldım kokusu felan daha bir naturel geldi diyerlerine göre birde sma maması var oda iyi diye duumuştum , yine en doğru yorumu doktorun yapar.. ama daha çok küçük bence hiç mama vermesen de onun yerine sütünü arttırmaya çalışsan daha iyi edersin ..


ediluj

Benim pediatrist arkadasım(kendisine ve bilgisine cok güvenirim)işe başlayınca sağdığım süt yetmeyince aptamil önermişti,aptamil ile devam ettik.Hipp daha iyi olsa onu önerirdi diye düşünüyorum,belkide farkı yoktur.Son zamanlarda Herseyde Organik ibaresi olması bana çok güvenilir gelmediği gibi itici gelmeye başladı,pazarlama taktiği gibi geliyor..


basakboran

ben ogluma sma gold yediriyorum anne sutune en yakin oldugu kanitlanmis bir mama kizimada onu yedirmistim


nilaydastan

Bebeğini güle güle sevgiyle büyütmeni temenni ediyorum öncelikle. Benim kızım doğduğundan beri mama ile büyümek zorunda kaldı anne sütü olmadığından. Bu sebeple kabızlık problemi  çok yaşamaıştık ne kadar anne sütüne en yakın densede aynı olmuyor. Comformil aptamil kullanmıştık fakat doktorumuz kabızlık yapmasaydı özellikle hipp i önermişti. Dünyada organik adına en iyi markanın o olduğunu mama içeriğinde kanserojen hemen hemen olmayan tek marka demişti. İstersen öncelikle dene bebeğinde her hangi bir şikayet olmazsa devam et derim. Arada ben kızım için kavanoz mamalrından halen kullanıyorum. İleride organik adına kavanoz mama olarak rahatlıkla seçmeni tavsiye ederim .

Hatta blogumda bir yazım vardı linki vereyim :

http://nilay.ca/tag/hipp/


nurgul95

Hipp mamanın orijinal sitesi bu mu? http://hippmama.com/Cevaplamak için Üye ol