KARARSIZ KALDIĞIM BİRKAÇ NOKTA..

Betul_Emre soruyor: 1

Merhaba arkadaşlar..

Doğumuma 3 ay kala birçok ihtiyacımı tamamlamama rağmen kararsız kalarak hala daha alamadığım birkaç ihtiyacım var.. Sizlerin görüşlerinin her zamanki gibi yararlı olacağını düşünerek sormak isterim.

1-Ebeveyn (Bebek bakım vb) Kitabı

Bu konuda ne yapılması gerektiğine gerçekten karar veremedim.. Hatta böyle bir kitap edinmek gereklimi bu da ayrı bir soru.. Tracy Hogg'un kitabını yere göğe sığdıramayanda var nefret eden yerin dibine sokan da.. Onun haricinde başka kitaplarda inceledim..

Elizabeth Fenwick'in Annelik ve Bebek Bakımı kitabı (doğumdan 3 yaşa kadar) vb. gibi..
Bu konuda yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

2-Deterjan ve Yumuşatıcı

Dalan Roxy Toz sabun hakkındaki yorumlar hoşuma gitti ancak karar vermem için yeterli olmadı. Amway'in bebek deterjanı diğer bir seçenek şu an için.. Aynı şekilde önerileriniz bekliyorum..

3-Biberon

Amacım biberon a yatırım yapmak değil şimdiden.. Sadece doğumdan sonra emzirme sıkıntısına karşı önlem almak çantamda bulunsun.. Tabi sıkıntı devam ederde aktif olarak kullanmak zorunda olursam da iyi ve kullanışlı birşey olsun istiyorum..

Avent, Nuk ve Nuby.. Bu 3 biberon yorum ve tavsiyeler üzerine yoğunlaştığım ürünler..

Silikon, Kauçuk, Tek damlalı, Bpa free, Cam, Plastik derken kafam çorba oldu.. Nedir bunun çözümü acaba?Bu soruyu cevapla


21 Cevap


SelmaOnurEmre

Gulmina benim oğlum 12den önce yatmıyor. Boy ve kilo %90'ın üstünde. Kalsiyumuna biraz daha dikkat edin. Ben de yapısal diye düşünüyorum bu boy işini...
Cevaplamak için Üye ol