ACILL!! TAKSIM SISLI NISANTASI ANAOKULU ARIYORUMMMM

sizinkininadine soruyor: 5

Ikizlerime 3 aydir anaokulu ariyorum ama mustakil bina istiyorum daireden bozma anaokulu istemiyorum. Arkadaaslarimin tavsiyeleriyle gittigim yerlerden biri iyiydi orasi da gidalari kotuydu. Hazir kek verdiler benim yanimda.

Bu soruyu cevapla


5 CevapCokBilmis

Kendim deneyimlemedim ama bir yerlerden duymuştum: http://www.ahtapoti.com/


sizinkininadine

Oncelikle ilginiz icin ve zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim.
Limon agacina baktim ama bu sitede bulunan aileler gibi bilincli ailelerin tercih edebilecegi bir yer pek degil.
Mese palamuduna gelince sanat konusunu gercekten ciddiye almalari guzel ama diger kriterlerimden sinifta kaldilar. Ayni sanat ogretmeninin gittigi 2 yer daha varmis oralara da bakip karar verecegim.  Ilgilendiginiz icin tekrar tekrar tesekkur ederim.


CokBilmis

Siz söyleyince ben de girip baktım, aklımda yanlış kalmış. Özür dileyerek doğru yuvayı tavsiye ediyorum :)

http://www.ahtapoti.com/


Bu yuvaya oğlunu gönderip çok memnun kalan bir bloger anne var: http://www.pi.web.tr/selda82

Arkadaşlar merhaba benimde 3 yaşında bir kızım var melek adında bende nişantaşında oturuyorum internetten araştırırken sizin yazılarınızı okudum ve hemen üye oldum, kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim. 2 aydır anaokulu araştırıyorum ama ne yazık ki içime sinen hiç bir anaokulu bulamamıştım. Geçen gün internetten yine araştırırken akd kids amerikan kültür derneğinin nişantaşında açıldığını gördüm. Gittim ve gezdim 3 Eylülde açılacakmış. Ben şahsen çok beğendim çok güler yüzlü ve tecrübeli insanlardı. Yeni açılıcağı için bütün oyuncaklar yeni ve çocuk gelişimini doğru yönde etkileyecek türdendi. Her sınıfta 2 öğretmen olacakmış biri yabancı digeri türk öğretmen.Çocuklara ingilizceyi aşılamak açısından güzel bir sistem. Özellikle çocuk pilatesi olması çok hoşuma gitti:) çocukların denge ve fiziksel gelişimi açısından önemli olacağını belirttiler. Daha bir çok branş dersi aktiviteler mevcut. Ben gerçekten beğendim tavsiye ederim özellikle amerikan kültür derneğine bağlı olması sürekli denetleniyor olmaları içimede güven verdi. Eğer anaokulu arayışındaysanız bir gidin görün derim, nede olsa çocuklarımız her şeyden değerli en iyi eğitimi hak ediyorlar. 

Selda KaramanCevaplamak için Üye ol