ilk adım ayakkabısı

gulcinozden soruyor: 9

9 aylık oğlum artık adım atmaya başladığı için altı sert bi ayakkabı almayı düşündük.ayakkabı dünyasından ilk adım olarak satılan anotomik özellikli olduğu söylenen ayakkabı aldık.bu alıeşverişi bilinçsizce yaptığımın farkındayım.doğru seçimmidir? yoksa ayakları için uygun ayakkabı hangisidir? yardımmm!!!

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


pkaracasu

Tam yürümeye geçene kadar altı yumuşak (kolayca katlanabilen) ayakkabı öneriyor uzmanlar, Evde ise sadece çorap... Evde yerler soğuk oluyorsa, altı kaymaz ve kalınca, çorap şeklinde olan terlikler var :)))


jildando

eğer ortopedik bir sorunu yoksa özel birşey almanız gerekmez. Ben daha çok ayak çukurunu desteklemesine ve elimle büktüğümde kolay bükülmesine dikkat ediyorum.
Sizinki kışa denk gelmiş gerçi, benim oğlumda kışın ilk adımlarını attı, ona deri ama yumuşacık bir spor ayakkabı almıştım, sonuçta daha küçük, sokakta çok yürüme şansı olmaz, aşırı kışlık ve ağır bir ayakkabı almayın.
bir de giyip çıkarması kolay birşey alın, çok küçük olduğu için giyerken ayağını itip size yardımcı olamayacaktır.


revve

İstanbuldamısınız bilmiyorum ama biz doktorumuzun tavsiyesiyle Nu-bebeyle tanıştık ve çok memmunuz..Tavsiye ederim


silky

bizde nubebeden aldık ilk adım ayakkabısını, memnunuz.Marlasinger

Bizde doktorumuzun tavsiyesiyle kifidisten aliyoruz ayakkabilarimizi.Biraz pahali ama indirimlerini takip ederek daha uygun fiyata alabilirsiniz.


Marlasinger

Lcw den kiyafet alisverisi yapiyorum arada ayakkabilarinin guzelligine bakip hevesleniyorum ama bir teki diger tekiyle hep farkli gibi geliyor bana o yuzden cesaret edip almadim.


ozdenin_oykusu

biz de ilk adım ayallabımızı paqpa dan aldı.ayak çukurunun korunması çok önemli.bu husuta dikkat edi özenmek gerekiyor bence


guliz_mert

Ben de oğlum için paqpa kullanıyorum ev ayakkabısı ve dışrı ayakkabısı olarak... Ayakkabının çok önemli olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle paqpayı tavsiye ediyorum. Oğlum çok rahat yürüyor.. www.paqpa.comdan size en yakın bayisini öğrenebilirsiniz


fiyonk

İlk adim ayakkabilari onerilmiyor bildigim kadariyla.. Evde sadece corap olsun, disards da zaten yere basmiyorlar henuz, gerek yok diye duydum cok arkadasimin doktorundan, bizim doktorumuza henuz sormasak da.


Cevaplamak için Üye ol