Tatile giderken bebek arabası yanımda mı getirsem,otelden mi kiralasam?

ada11 soruyor: 4

tatile uçakla gidiyoruz chicco liteway baston puset kullanıyoruz yanıma alsam havaalanında zor olurmu giriş çıkışlarda uğraştırmalı olurmu yoksa kolaylıkmı sağlar bilemedim otelde bebek arabası kiralanıyomuş ne yapsam

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


yigitalininannesi

Merhaba, biz de gecen seneki tatilimizde sizin gibi düşünmüştük, o sırada nereden aklımıza geldi bilmem oteli arayıp ücretleri sorduğumuzda resmen küçük dilimi yutmuştum, günlük 20euro demislerdi ki o fiyata yepyeni puset alınıyor hem de gayet iyi markalar, sis siz olun sorup öğrenmeden pusetsiz gitmeye karar vermeyin :) pusetle gitmek zor olmaz hava alanında zaten 2 kapdan gececeksiniz, puseti de uçağa binerken verirsiniz, çünkü nerden baksanız en iyi şartlarda 1 saat garanti bekleyeceksiniz, sıkıntı yasamayın bosubosuna gergin başlamayın tatilinize :)


nurus

bebeğiniz ne kadar??? çok hafif çok detaysız bastonlar var.mothercare ın modelleri güzel,çok basitler.tavsiye ederim..


tulay_defne

biz de chicco liteway kullanıyoruz geçen yıl tatile giderken götürdük hiç sorun olmadı. Uçağa kadar götürdük binerken teslim ettik inerken aldık. Ayrıca kısıtlı bagaj hakkını dert etmeyin. Bebek arabasını dahil etmiyorlar o kotaya. En azından biz pegasus kullanmıştık. onlar tartıp bagaj hakkımıza eklemediler.


Uk_Den

Kesinlikle alın, hatta ucakla gıdıyorsanız kolaylık olurCevaplamak için Üye ol