kapbula organik ürünlerini kullanan varmı memnunmusunuz?

nurturia soruyor: 2

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Gerdamar

bizim burda magzası var ama daha girmedim , her onunden geçişte bi ara uğra dedigim yer:) 


Urun derken kıyafet tarzı diyorsan , benim tamamen sahşahsi fikrim olarak gerek yok diyorm. Cunku bebek urunlerin cogu zaten zararlı kimyasal ve boyalar kullanılmadan uretilmekte. hicbir alerjik sorunla karsılasmadım. tabi pazardan yada kıytırık magzalardan bahsetmiyorum. bildik e bebek, chicco, mothercate, zara hatta c&a turevi yerlerde hicbir sıkıntı yok. bugune kadar ne renk atması gordum, ne boyama, nede alerjik bi durum. 

şampuan krem vs.. de ise  ilk gunden beri kullanıdım tek marka mustela... harika urunler , tum dunyada alerjik reksiyonu en az urun diye bilinen bi marka. şiddetle tavsiye ederim. Kokularıda bebek kokusuna en yakın koku bence.

Ha sadece nil nehrinin yanında yetişen bambulardan yapılan bir yastık kılıfına indirimde 60 tl odemek te ayrı bi macera :) yanındada kapı gibi anlamsız bi belge veriyorlar. :))... Para tuzagının dibi bebek sektorunde harbiden var . Gereken cizgisini belirlemek ve orda durmak anneler icin gercekten zor .


Yesil_anne

Üretim yapılan fabrikaya yakın bir yerdeyiz izmir de...Ben indirimli olarak bir kaç ürününü almıştım.Kesinlikle farklı ve kaliteli diyebilirim.Cevaplamak için Üye ol