Acil cevap ne olur

oyamm soruyor: 4

Arkadaşlar,çok çaresizim  ne yapmam gerek  bilmiyorum. yardımcı olun ne olur. evimi satmakla satmamak arasında kararsız kaldım.

Bu soruyu cevapla


24 Cevap


_shushu

Evi kiraya verip başka yere geçseniz elinize geçecek para ile borcu ödemeye vakit yok anlaşılan,peki yeni bir kredi de alamıyor musunuz?Elinize geçecek ekstra para ile onun taksitlerini ödeseniz daha uzun vadede belki.Bu yolların hiç biri olmuyorsa yapacak pek bir şey kalmıyor,çünkü hacizden önce satmak yada borç bulmak gerek.Satmanız gereksede üzülmeyin kaybettiğiniz kıamı düşünüp sıkmayın canınızı,başka bir ev almaya paranız kalıyor iyi tarafından bakıp buna şükredip mutlu olmaya çalışın,Dünya malı dünyada kalacak sarayda olsa kulübede olsa aynı.Ne kadar yaşayacağız belli değil,stres edip sağlığınızdan olmayın.


oyamm

ewet   tek carem satmak  birazn önce  galiba banka el koymadan  yapmam gerekiyo bişeyler biran önce cünkü cocuklarım gelecegi söz konusu  allahım sen dualrımı kabul et yarabbbim   hepinize  tşklr arkadaslar saolun


minus

evi ailenizden birinin üzerine yapın hemen bence (anne-baba gibi) ki bankanın el koyabileceği bir mülkünüz olmasın... öneri tabii olur mu böyle bişey bilemem, kolay gelsin


Semaparlak

Kredi çekin ve ödeyin borcunuzu. 30 bin lira yüklü bir miktar değil, bir çok banka verebilir. Kimseden yardım dilememiş olursunuz.
Cevaplamak için Üye ol