psikolog hatice topçu ersoy

sevfurkereym soruyor: 4

selamlar izmirde pedagog die arama yaptım nette burasıda dahil her sitede hatice topçu ersoy ismi çıktı karşıma uzman psikologmuş kendisi.gidip memnun olan olmayan varmı??çocuk için pedagogmu yoksa uzman psikologmu??tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


sevfurkereym

cevabınıza tşk ederim.bende sizin gibi bir hata  yapmaktan korktuğumdanda tereddütteyim doğrusu.hala kararsızım zaten.inanamayacaksınız fakat 9 eylük üniversitesini aradım bugun.28 ocakta arayın şubata randevu verebilirim dedi.ayrıcada 180 tl ücreti var her seanstada ödeyeceksiniz dendi:))))))ha hastane ha özel bi muayeane aynı şey :))


cananaltay

Merhaba

Ben de sizin gibi çok araştırdım, pedagog, çocuk psikoloğu, çocuk psikiyatristi farkları nedir diye. Sonunda psikologların çocuklarla terapi yapma yetkisi olduğunu öğrendim. Çocuk psikiyatristleri ilaçlı tedavi uyguluyor. Pedagog ise çocuk gelişim uzmanı imiş. Gelişim dönemleri ile ilgili bilgi veriyor ancak sorunun çözümlenmesi için psikologla görüşmenizi öneririm. Ben kendi çocuğum için Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile görüştüm, çok yararını gördüm. Ücret olarak da üniversite hastanesinden daha uygundu. Tercih sizin tabi ama ben Hatice hanımla görüşmenizi öneririm. Başka kişilere gidip olumsuz deneyimler yaşayanlarla da karşılaştım. Ama Hatice hanım çok başarılı ve ilgili. Pedagog ve çocuk psikoloğu aynı anlamda kullanılıyor (benim anladığım kadarıyla)


aslio

Pedagog ararken bu sitede birkaç defa Hatice Hanim'in ismine rastladım, isim cok tanıdık geldi. Sonra farkettim ki bu bayan ayni zamanda bakici arama sürecinde de karşıma çıkmisti. Cok guzel hazırlanmış internet sitesine kanip görüşmeye gitmiştim. İnanilamayacak kadar kötüydü, tam bir goz boyama. Doktorluğunu bilmem ama bana hiç bir sekilde güven vermedi, aman dikkat.


ezgimmm

söz konusu çocuk olunca bizde çok araştırdık eşimle. aslında pedagoji bölümleri 20-30 yıl önce kapanmış ve şuan çalışan fazla pedagog yokmuş. pedagog olarak çalışanlarsa çocuklarla çalışan psikologlarmış. yani aslında çocuk psikoloğu bulmamız gerekti. 
Cevaplamak için Üye ol