bebek tekstili

zen soruyor: 10

merhabalar. beklenen misafirimiz için beşiğinde kullanmak üzere uyku seti arıyorum. karşılaştığım hazır satılanlar genellikle hayvan figürlü ve kabalar. tavsiye edebileceğiniz bu işi güzel yapan kişiler veya güzel fabrikasyon ürünler  var mıdır?
teşekkürler şimdiden...

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Beşik dediğiniz karyola mı? Ben oğluma kidsline almıştım, kızıma da aynı markadan aldım. Yalnız Türkiye'de yok, ebay'den satın aldım, Amerika'dan geldiler. Kızımınki İstanbul'a gelmiş ama henüz bize kağıt gelmedi.

http://www.kidslineinc.com/products/infant/girl.php


didoba

Funnababy ve yorgancıoğlu var. yargancıoğlu'na kendi istediğiniz gibi sipraiş de verebiliyorsunuz.


yasemin_ekin

ben de ilk heves uyku seti aldım ama birçok parcasını -yorgan, yastıklar- kullanmıyorum ve nereye koyacağımı bilemiyorum. Şimdiki aklım olsa yatak etrafı için bir koruyucu-bası koryolasına çarpmasın diye - ve 3-4 carsaf alırdım.

Bir de bu ırmakyagmur'un gonderdigi linkteki koruyucular daha güzel. Bizim oda takımını aldığımız yer yapmıştı uyku setini, yatağın her tarafını kaplıyor bebeğin hava devir-daimi olmuyor. Mothercare ve hatta optimumdaki mothercare outlet'te sanırım o tipte koruyucu var.


Zelal_

Bende didoba gibi Yorgancıoğlu ve Funnababy'i önereceğim.

Yorgancıoğlu'na doğduğunda ilk 3 ay kullandığı beşiğinin tekstilini yaptırdık bizde... Kısa sürede, kendi isteğimize göre yapılan, içimize sinen bir ürün aldık.

Funnababy'i, beşikten sonra kullanmaya başladığı karyolası için aldık, canlı renkler solar mı acaba dedim ama beni haksız çıkardı. Modellerine bakmanızı tavsiye ederim.


Ozlem_Can

Zara Home düz renk, sade ve uygun fiyatlı...Tek tek aldığınız için ihtiyacınız olmayan nevresim vs. yi de almak zorunda kalmıyorsunuz.

Şimdiden doğumda bol şanslar...zen

öneriler ve tavsiyeleriniz için herkese ayrı teşekkür ediyorum. arkadaslar. verilen linkleri inceledim, çok güzel ürünler vardı gerçekten hepsinde de. hem nasıl birşey alacağıma karar verdım, hem de fiyat konusunda üç aşağı beş yukarı bir fikrim oldu.
sesini duyan birilerinin olması ne güzel :)
bu arada ırmak yağmur beşik dediğim şey büyüyen karyola :)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Beşik deyince aklıma hep ufak bir şey geliyor da. :)

Bebeğinize içinize sinen, ciciş bir şey alacağınıza eminim.

Sevgiler...


nesejoy

ayni derdi ben de yasamistim hazir setleri hic begenmemistim. kumascidan kumas alip  terziye diktirmistim. boylelikle yatak korumaliklari da yatagin dort tarafini ve trabzanlarin ustunu de kapliyor.(hazirlar bana cok ufak gelmisti). diktirmeyi dusunurseniz fotografini yollayabilirim. cok kullanisli bir takim oldu.zen

günaydın. nesejoy ben de diktirmeyi düşünüyorum doğrusu. biz ankarada yaşıyoruz. nasıl bir kumaş seçmeliyim bunu tam bilmiyorum. eğer sizin için zahmet olmazsa fotografını görmek isterim. mail adresim ilkayzen@gmail.com hangi tür kumaş kullandınız bunu da belirtirseniz sevinirim.
hoşçakalın.


ikicocukannesi

özdilek,
organik bebek nevresimi,
ohhh, miss:)Cevaplamak için Üye ol