Kraft Twıst (Yağmurluklu)Travel Setini Kullanan Var Mı?

Tunam10 soruyor: 10

Kraft Twıst (Yağmurluklu)Travel Setini Kullanan Var Mı?
Özelliklerini çok beğendim. çift yönlü ,Oturma ünitesi portbebeye dönüştürülebilir,çok pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı ,360° dönebilen ön tekerlekler ,Katlandığında az yer kaplama ve desteksiz ayakta durabilme özelliği, Şeffaf yağmurluk  gibi özellikleri var. Ama tecrübe edenlerin de fikrini sormak isterim.


Bu soruyu cevapla


10 Cevap


Tunam10


lovable

Merhaba. 1  hafta içerisinde bir bebeğim olacak. Twist'i yaklaşık 2 ay önce aldım. Çok başarılı ürünler. Araba çok hafif ve katlandığında gerçekten çok iyi küçülüyor. Kullanma fırsatım henüz olmamasına rağmen ürünü çok beğeniyorum. 360 derece dönebilmesi, hafifliği, az yer kaplaması ve tabi portbebeye dönüşebilir olması inanaın çok gzel özellikler.


nesejoy

kraft ilk once bana da cazip gelmisti fakat dikkatli inceleyince kumasini begenmemistim ben, cok naylon geldi. sicakta cocugu mahfeder diye dusundugumden almamidtim. bir de kraftin araba koltuklari guvenlik testlerini gecmemis diye duymustum.


Tunam10

Merhaba lovable, kumaşı nasıl peki. özellikler süper. ki bende almayı düşünüyorum ama nesejoy'un dediği gibi kumaşı kalitesiz ise sorun olur. hoş benim bebiş daha çok kışın kullanacak. güvenlik olayını internetten bakmalı o vakit.

nesejoy sen ne marka tercih ettin?memnun musun?


nesejoy

ben inglesina travel set aldim. gayt memnunum tek hamle ile acilip kapaniyor. fazla yer kaplamiyor.esim de ben de  tekstilci oldugumuz icin kumas konusuna cok dikkat ediyoruz ve anliyoruz.gulevrim

kraft twist bebek arabasını benimle takas yaparmısınız?


tubish36

Bende kraft matrix traverten set ar. Pusetini hiç kullanmadık.pazaryerimde bulabilirsin detayını.dusunurmusun?


masalmasal

Ben 1,5 yıldır kraft travel sistem kullanıyorum cidden çok konforlu ve çok kullanışlı. Tek sorun bahsedildiği gibi az yer kaplamaması.Geniş bagajlı araç gerekiyor.Arkadaşlar İlgilenen olursa ben 450'ye satmayı düşünüyorum.
gulevrim

Tubish merhaba banamı yazdın canım sen kraft matrix için ben takas yapmak istiyorum kendi arabamızla ama pahalıya almıştık kızım binmiyo aslında gelip görme şansınız olsa çok güzel 3 tekerlekli jogger bebek arabası


Cevaplamak için Üye ol