gülsüm gençay

edamira soruyor: 5

ertuğrul beye giden arkadaşlar gülsüm hanımdan memnun musunuz?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


can80

Sorunuza cevap degil ama siz Ertuğrul beyden memnunmusunuz bilgi verirseniz sevinirim


edamira

ertuğrul beye gitmedim hiç.

 


arhanpoyraz

Biz neredeyse sülalenin tüm cocuklarını Ertugrul Beye götürüyoruz . Cok memnunuz . Ben Ankarada dogum yaptım bebegimi Ertugrul Bey muayene ediyordu. 4 ay sonra Antalyaya kendi evime dondüm Fakat buradaki Butun cocuk doktorlarını denedim Maalesef Ertugrul Bey kadar iyi olanına rastlamadım Uçakla Ankaraya gelip Ertugrul Beye mayene oluyoruz her seferinde :) Gülsüm Hanim da isinde son derece uzman biri. Yeter ki önerilerini dikkate alın ve harfiyen uygulayın :) asla başka doktor ve cocuk gelişimci arayışına geçmeyin Boş yere zaman ve para kaybı :) Allah bebislerimize saglik versin :)


kem

bizde ertuğrul beye gidiyoruz hem kendisinden hem de gülsüm hanımdan son derece memnunuz


dileks

Biz de 4 aylıktan beri Ertuğrul Bey'e gidiyoruz gerçekten çok iyi bir doktor, her zaman doğru teşhis koyuyor (telefonla bile) ve acil durumlarda her zaman ulaşabilirsiniz. Gülsüm Hanım da çok iyi bir pedagog oğlum onu da çok seviyor. O da her zaman en ufak bir sıkıntınızda yardımcı oluyor. Oyuncaklar vs. dolu bir odası olduğu için de ayrıca seviyor galiba:)

Muayenenin ortamı da çocuklar için çok güzel, özellikle hasta ve sağlam çocuk bekleme yerlerinin ayrı olması rutin kontrollerde insanın içini rahatlatıyor.

Hemen apartmanın önünde otopark olması da güzel bence...Cevaplamak için Üye ol