Ankarada iyi bir kadın doğumcu ve hastane arıyorum

bamelca soruyor: 10

sgk lıyım özel hastane düşüyorum ama önce doktoru seçicem o daha önemli benim için tavsiyeleri bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


Smryna06

TOBB Etu hastanesinde Tevfik Sipahi' yi tavsiye ederim, cok babacan, sicak, ilgili ve isinin ehli bir doktordur, fakat hastanenin SGK ile anlasmasi yok, muayenehanesi de var ayrica doktorumun.


nisa06

dr.cüneyt genç. medicana ,tobb etü,bayındır,bi de çankaya da bir kadın doğum hst vardı adını unuttum onlarla anlaşması var.kendisi özell muayenehanesinde(çukurambar) çalışıyor.


bamelca

cüneyt bey paragözmüdür acaba yakın zamanda doğum yaptıysanız muayene ve doğum ücreti nedir


nisa06

paragöz olduğuna şahit de olmadım kimseden de duymadım.2.5 yıl önce sezeryanle medicana da doğum yaptım.cüneyt bey e 1700 tl hastaneye de 1400 tl verdim.


gulenozel

Akropol Hastanesi, SGK anlaşmalı 3 doktoru var bulent bey, Nurten hanım ve isin hanım.. Bulent bey efsane zaten ama cok dolu, ben Nurten hanım ile dogum yaptım, muhtesem bir kadın. Hastane SSK anlaşmalı 40 tl fln muayene ücreti veriyorsunuz, 1500 tl Sezeryan ücreti verdim Mart ayında ancak gözünüz korkmasın benim Sezeryan olmamın nedeni oğlumun 4,5 kilo olmasıydı...doktorlar normal dogum yanlısı, tavsiye ederimiflah_olmaz

dr.ahmet bostancı.ankarada özel mua.var.medicana,tobb,güven heryerde yaptırıyo doğumunu.paket ücreti var.


bamelca

herkese teşekkür ederim.sanırım akrapol benim için uygun fiyat olarakta uygun.umarım bülent beyde uygundur:)birde akay a bakıcam sanırım


asaritas

Ebru Saraç doktorunuz olsun. Doğumu da TOBB ETÜ'de yapın derim.biyolut

arkadaşlar 10 gün önce doğum yaptım. ankarada denemediğim dr gitmediğim hastane kalmadı. bende hergün hangi hastane hangi drda doğum yapacağım die rüyalarıma giriyordu.internetten elif terzi 'yi önerenleri okudum.onuda denemek amaçlı gittim ve hah dedim dr bu ya.HİÇ KİMSE BOŞA DR ARAMASIN.ELİF TERZİ BİR NUMARA. bebek ters olduğu için zorunlu sezeryan oldum inanın bana ağrı kesici bile kullanmadıom.saygısı konuşması bilgisi herşeyi güvenm veriyor insana.doğumdan sonra bende yorum yapacam demiştim ve boynumun borcu onu sizlere önermek. sakın olaki zekai tahir,zübeyde falan düşünmeyin.lokmanhekim hastanelerine teşekkür ederim elif hanım gibi bir drla doğum yapmama vesile olduğu için.


bp2014

Şükran çakmak olmasın doktorunuz da kim olursa olsun kapısından bile geçmeyin tavsiyem budur


Cevaplamak için Üye ol