Kayıp oyuncağımız

mmuratsinan soruyor: 7

Sorunum çocuğumun sağlığı ya da bakımı ile ilgili değil. Bir oyuncak civcivi vardı. (Kendisi ördek derdi oyuncağına) 1,5 yaşında hediye geldi ve 4 yaşına kadar her gece oyuncağına sarılarak yattı. Onsuz hiçbir yere gitmedi. Ne varki geçen gün anlamadığımız bir şekilde kayboldu ördek. Aradık, taradık yok. Onun yerini de hiçbir oyuncak tutmuyor. Arada televizyonda ördek, civciv gibi oyuncaklar görürse ağlamaklı bir sesle, "benim ördeğim kayboldu değil mi babacım" diyerek insanın içini burkuyor. kaybettiğimiz oyuncağın hemen hemen aynısını buldum ama boyu çok büyük(60 cm). Bizim oyuncak 30 cm falandı. Resmini bi siteye upload ettim ve linki de alta yapıştırdım. (Linki kopyala-yapıştır yaparsanız resim açılır)
Bulabilen olursa ücretini fazlasıya ödeyebilirim.
Teşekkkürler.

http://www.imgplus.info/fullsize/jh20ur9qwkpqzts2xer8.jpg

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


polen

resmi buraya yükleseniz belki yardımcı olabiliriz,linkiniz açılmıyor


kimono

Sanki bunun aynisi gibi gittigidiyorda simdi gordum

45 cm diyor yaklasik 30 dediyseniz bu olabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak-hobi/pelus-civciv-orta-boy-45-cm-dogum-gunu-hediyesi-45832885


fistikcik

Gönderdiğiniz linkte bir sorun var, resim görüntülenemiyor. Şu soruyu soran Nurturia üyesi sizinkine benzer bir durum yaşanmış, oyuncağı e-bay'de bulmuşlar, ancak oradan sipariş edene kadar bir anaokulundan temin etmişler. Siz ürünün nereden alındığını, markası olup olmadığını hatırlıyor musunuz ?


kimono

Linki kopyalayip baska bir sayfada acarsaniz calisiyor.


mmuratsinan

Hediye geldiği için nerde alındığını sormadık :)
Gittigidiyordaki ürünü görmüştüm ama sanırım benim gördüğüm 60 cm olanıydı. Olmadı onu sipariş etmek sorunu belki çözer..

Teşekkürler. Yine de olur da tesadüfen de olsa bulan olursa sorgusuz şekilde alırım. :)


emotional_mel

eminönü tarafındaki oyuncakcılarda bulablirsiniz gibi geliyor nerdesiniz bilmiyorum ama yada oyuncakçıların hiçbirinde yokmu.görürsem mutlaka haber veririm umarım blursunuz...


mmuratsinan

Çocukların istekleri ya da ihtiyaçları devreye girince her türlü fedakarlığı yapmak ta biz ebeveynlere kalıyor. :)  Fiyatın bir önemi yok. Yeter ki kızım tekrar bir oyuncağına sarılıp yatabilecek kadar onu sevsin. Hele kaybolan oyuncağın aynısı olursa gerçekten ne kadar olursa olsun ödemeye hazırım. Manisa-Turgutlu'da yaşıyorum. İstanbul'a gelme şansım ise hiç yok şu aralar. Ama o kaybolan oyuncağın olduğunu bilsem ne yapar eder gelirdim.

(resmi görüntüleyemeyen arkadaşlar, yukarıda yazılmış gerçi ama, linki kopyalayıp ayrı bir tarayıcı sayfasına yapıştırırsanız görmeniz mümkün)

İlginiz için teşekkürler.Cevaplamak için Üye ol