2 yaş çocukla tatil

ferhunde79 soruyor: 10

Merhaba, 


Malum tatil zamanı yine geldi ve kafamda deli sorular :) 

"Denizati Holiday Village" İzmir Gümüldür'de burada tatil yapan var mı? 

27 aylık oğlumla gitmeyi planlıyoruz. Bir fikriniz ya da bilginiz varsa ve paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkür Ederim :) 

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


defnecik35

Bu otele giden çocuklu arkadaşlarımız çok memnun kalmıştı fakat Deniz'i pek iyi değil demişlerdi. Geçen hafta biz kuştur da kaldık çok memnun kaldık. Kızımda çok keyifli zaman geçirdi tavsiye ederim:)


ferhunde79

İşin kötüsü rez. yaptırdıktan sonra buraya yazmak aklıma geldi :) Ben de denizinden emin değilim ama görsellere bakınca otelin etrafı tam çocuklar için geldi. Umarım pişman olmayız. 


Kozzy

özdere'de başka bır tesısı tavsıye edebılırım.

çocuk kulubu harıka çalışıyor.

denızı de güzel.

artık rezervasyon ıptalı ya da degısıklıklerı sorun olmuyor acentelerde.

http://www.onyriaclarosresort.com/tr/Onyria-Claros-Beach-Spa-Resort.aspx


akasya2213

kozzy bu tavsiye ettiğiniz otelin denizi nasıl.çünkü ben sadece kum plaja sahip ve gerçekten güzel temiz bir denizi olan bir yer arayışındayım.tek kriterim bu temiz bir deniz kum plaj....

taşucuna yakın bir belde var tisan .....oranı denizi gibi bulamadım gitti...

tavsiyelerinizi bekliyorum


ferhunde79

teşekkür ederim :) ferhunde79

Geçen sene Side'ye gittik, denizi gerçekten güzeldi. O zaman küçük olduğu için yemek derdi olmasın evde yapalım diye yazlık tercih ettik. Bu sene de biraz daha dinlenmesi bol bir tatil olsun, ufaklık için mekan güzel olsun dedik. umarım dediğiniz gibi güzel bir tatil olur. Dönünce burdan fikirlerimi yazarım :) 


mustafamami

biz denizatına gittiğimizde oğlum çok küçüktü. 3,5 aylık filandı :) 3 öğün yemek olması çok iyi. kocaman çim bir bahçesi var. koşup oynayabilir. odalar da ayrı ev gibiler. biz gittiğimizde çocuk kulübü kapalıydı, sezon dışıydı, çalışırken hiç görmedim. deniz konusu biraz karışık, akşamüstü rüzgarlı olabiliyor. o zaman dalgalı oluyor. biraz taşlı... bu sene Bitez'e gittik, oda-kahvaltı bir otelde kaldık ama deniz olarak süperdi. kumluk ve sığ. eğer programınızı değiştirmek isterseniz Bitez'i düşünün derim... biz ufaklığın bisikletini de almıştık yanımıza, sürekli dışardaydı. arabayla gittiğimiz için diğer koyları gezdik...    


ayca07

Merhabalar, geçen sene Haziran başında gittik Denizatı Otel'e..

Eşimin abisinin kızı da o sırada, 1.5 yaşındaydı...Denizi gayet temiz ve güzeldi, ama mevsim dolayısıyla hava rüzgarlıydı ve öğle saatleri dışında sahil serindi; o yüzden yeğenim daha çok deniz dışında oynayabildi..

bence otel çocuklu aileler için gayet iyiydi, havuzu, çocuk parkı, çim alanları, ağaçların gölge oluşturması sebebiyle gayet kullanışlıydı...yemekleri güzeldi, hiç aç kalmadık.

veee ayrıca giden tüm yetişkinlerin yapması gereken Survivor Parkuru vardı, 2 kere yaptık, harikaydı gerçekten :)bluebamboom

O kişi benim, 2 gün oldu döneli. Biz memnun kaldık. İlk gun deniz harikaydi. Sonraki 2 gun sabah süper, akşam üstü çok dalgalıydı. Takip eden 3 gün sabah da akşam üstü de sakin, berrak fakat soğuktu. Yanımızda havuz götürmüştük. Onu da kullandık, denize de soktuk. Otel havuzuna sokmadık. Yemekler orta, süper lezzetli de değil, kötü de değil.. akşam 9da diskoda cocuk sarkilari calip dans ediyorlar, kızımın cok hosuna gitti.. Başka merak ettiğiniz bir şey varsa sorun ona göre söyleyeyim :)


ferhunde79

aiyy çok heyecanlandım bluebamboom :) Cevabınız için teşekkür ederim.


Aslında sitesinden bakınca tam çocuklu aileler için gibi görünüyor, ortam ve mekan çok hoş. Heleki benim oğluşum gibi bir dakika yerinde duramıyorsa. Havuz çok mantıklı değil mi götürmeliyim ben de? Ben zaten otel havuzlarından hoşlanmıyorum hiç. Biz Eylül'ün ilk haftası gideceğizz. 
Odaların temizliği nasıl? biraz pimpirikliyimdir ben. 
Sağlık hizmeti var mı? Malum çocuklar söz konusu olunca öncelikler de değişiyor. 

Bunların dışında sizce yanıma almam gereken ekstra bir şey var mı?

Tekrar teşekkür ederim :*Cevaplamak için Üye ol