külot gıbı gıyılen bez

bersu_792 soruyor: 6

külot gıbı gıyılen bez hangı markalarda var primada var ama oğlum daha 10kılo sızce nasıl olur kullannanlar varmı

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


birsu

benim de çok ihtiyacım var
kızların ancak uyurken bezini değiştirebilyorum
bir saniye durmuyorlar
varsa banadaaaaaa


Taita

galiba molfixte vardı????? ben kullanmıştım çok rahattı ama hatırlamıyorum. hee ama kakada çok zor :)


Nazife

10 aylık bir bebekte kullanımı zor olur gibi. Diğer bezler gibi çok fazla emici değil ve kaka sonrası çok zahmetli olur temizliği.


bersu_792

bu ara asla altını baglatmak ıstemıyor  acma kısmı cok kolay oluyor ama baglama kısmı okadar uzun suruyorkı sonu genelde aglayarak bıtıyor bır care lutfen


yasemin_ekin

bersu_792, bizde de 10 ay civarı bez bağlatmak zorlaşmıştı. Biz de türlü şaklabnalıklar yaparak bezini bağlıyorduk. Bir yandan şaklabanlık yapıp bir yandan da onun eline birşeyler vererek onu oyalamaya ve bu arada da en acele tarafından bezini bağlamaya çalışıyorduk( halen değişen bir şey, ).

Şu anda da karşı koyuyor, artık yürüyebildigi icin de yeri geliyor elimden kaçıyor. ancak farkettiğim şey, ben ne kadar kararlı olursam, onun itirazı o kadar etkisiz oluyor. bunu söylemek kolay, yapmak çok zor, kendimden biliyorum.

Kendi çözümüm, daha altını açmadan her şeyi hazır ediyorum, yeni bezi açıyorum, pişik kreminin ağzını açıyorum, ıslak mendili ortaya çıkartıyorum,. onun hareket etmesine fırsat vermeden yapmaya çalışıyorum. her zmana olmuyor ama eskiye oranla daha rahat bez bağlıyabiliyorum:)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Biz bazen primanın külot bezini kullanıyoruz, baktık o an bez değişimi zor olacak, çok hareketli, hemen külot giyecek benim oğlum diyorum, işe yarıyor.

Kaka yaptığında sorun olmuyor, yanlardan yırtılarak açılıyor zaten, bant açmak yerine yırtıyorsun.

Ben çok başarılı buldum. Ama sanırım üretimden kalkmış, kv'nin yaşadığı yerde var, o bana alıp getiriyor.Cevaplamak için Üye ol