nUrturia shop tan alışveriş yapan var mı??

Isaura soruyor: 10

güvenli mi?(evet ertesi gün elime ulaştı kargom. ama sürpriz şuymuş ki fiyatlarda kdv yok.  %18 kdv eklenince işler değişiyor :))

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


burcaksahin

kesinlikle. ben sık sık yapıyorum. hiç bir sorun yaşamadık ve de çok hızlılar, Damla ve Gökhan sağolsunlar  :)


minigim_sare

ben kızıma yürüme arabası aldım.sizin gibi tereddütlerim oldu kredi kartıyla ödeme yapacağım için.ama hiç bir problem yaşamadım.kredii kartıma da taksitlerim tam bana uygun şekilde oldu ve en uygun fiyata burdan aldım.ayrıca kargo da çok kısa zamanda elime ulaştı. ben memnunum kısacası.gokcey

merhaba arakadaşlar bende yeni bir üyeyim de sistemin nasıl çalıştıgını hala anlamadım yardım lütfen


tiara

güvenli ve hızlı


yuksel_

kesinlikle son derece güvenli ve oldukça hızlı, şiddetle tavsiye ederim.Antilop

1 gün sonra kargom elimdeydi vede kapıda ödeme seçeneği var


Isaura

teşekkürler. fiyatları görünce nasıl kazıklandığıma hayret ettim. bundan sonra burayı kullanacağım. sağolun annelerim :)


nurturiaShop

@isaura, sorunuzun içinde 'ama sürpriz şuymuş ki fiyatlarda kdv yok.  %18 kdv eklenince işler değişiyor' belirtmişsiniz. Nurturia Shop'ta gösterilen fiyatlar KDV dahil fiyatlardır. Ürün cinsine göre %18 veya %8 KDV gördüğünüz fiyatlara dahildir,  KDV'siz tutarları ancak alışveriş yaptıktan sonra fatura satırlarında inceleyebilirsiniz. Ödeme yaptığınız sayfada gönderi bedeli dahil tüm tutarlar gösterilir.


Alışverişiniz için teşekkür ederiz ve memnun kaldığınıza çok sevindik :)praticus

pazartesi günü uzaktan ateş ölçerim ulaştı elime.Hızlı ve güvenilir 


Isaura

@nurturiashop haklısın. benim neyi kaça aldığımdan haberim olmadığı için. son alışı eşim yaptı. bazı şeyleri çıkarmış :) faturada kdv siz fiyatlar yazıyor ya, ben o fiyattan aldım diye düşündüm :D tabi toplam fiyat aynı da... aman işte çocuk kucağında iş yaparsan bööle olur. ( bu arada arkanızdan atıp tutmaya da gelmiyormuş :P )Cevaplamak için Üye ol