bebek şekeri(çikolatası)

Tunam10 soruyor: 10

hastanede ve evde ikram etmek için bebek şekeri daha doğrusu çikolata alacağız. eminönünden sepet ile süs beşik aldık. çikolataların üstüne bebekler yapıştırıp beşiklerin içine kendimiz yerleştireceğiz.  böyle paketli koliyle ambalajlı,uygun ve güzel çikolata nerden alabilirim. şimdi yapıştırsak acaba çikolatalar yaz sıcağında erir mi dışarda. buzdolabına koysam yer kaplayacak. sonra hazırlasam doğumun ne zaman olacağı belli değil. ne yapsam?

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


Marlasinger

İstanbulda oturuyoranız Anadolu yakası Kozyatağında elit marka çikolataların depo satış mağazası var ordan süslü püslü çikolatalar,şekerler herşeyi bulabilirsiniz.Arkadaşlarımın çoğu ordan almıştı bizde kardeşimin ve kuzenimin nişan çikolatalarını ordan almıştık.


Marlasinger

Kendiniz yapmayıp hazır çikolata kullanacaksanız erken yapmanıza gerek yok bence.Ben oğlumda 37.haftada hazırlamıştım kızımda 4 gün kala hazırlamıştım(38.haftada). 


Tunam10

marlasinger süpersin. kozyatağında oturuyorum.  kozyatağı acıbadem hastanesinin oralardayım.  dediğin yeri hiç duymadım. tam olarak nerde, arabayla nasıl gidilir?


Marlasinger

Carrefouru biliyorsundur herhalde:D
Hal tarafından carrefour tarafına gelirken yeşil kunduranın yanından sola dönüyosun düz devam ediyosun(tekrar sol yapmıyosun) sağ tarafta çanakkale seramik falan var onu geçiyosun orayı geçtikten sonra sağa dönüyosun zaten yeşil kundurayı geçtikten sonraki ilk sağ oluyor orası E-5 e çıkan bi yoldur.Sağ tarafta 5 yada 6. dükkan.(geçenlerde bi arkadaşım gitmişti camında taşındık diye bi yazı varmış orda tel no adres falan yazıyomuş ama bu tarif ettiğim yerlere yakın yeni taşındıkları yerde.Öğrenebilirsem yazarım tekrar)


Tunam10

öğrenirsem çok sevinirim marlasinger.
teşekkür ederim.didemnurcan

tunam ethemefendide melodi satış noktası var biz oradan badem almıştık ama çikolata da var. ben cok memnun kaldım..neslihana

merhaba,

bende marlasingerin dediği yerden yaptırmıştım çikolatalarımı. şimdi de bir arkadaşım için yaptırıyoruz oradan. fakat marlasingerin de dediği gibi taşındı. ben size numarasını vereyim 0216 575 36 40. biraz fazla çaldırırsanız telefonu açıyorlar. taşındıkları yer de eski yerlerine çok yakın zaten. ana caddede biraz daha ileride...


Tunam10

didemnurcan orası da bize yakın.
neslihanana tel çok iyi oldu.
muhtemelen buluruz ama yine arayıp sormakta fayda var.
kocişi kandırıp bakmak kaldı o vakit:)Marlasinger

neslihana yazmış tel nosunu.Beğeneceğini umarım tunam;))


Tunam10

arkadaşlar çok saolun. elitin kozyatağındaki yerini bulduk bugün. çok da uygun. katologdan seçtik çikolatamızı. henüz çikolatasını almamışlara tavsiyem bebişli çikolata alacağınıza bebeği eminönünden alıp çikolatayı ayrı almanız. bebişli çikolataların 100 tanesi 350 tl. ben çikolatayı (100 tane) 90 tl'ye aldım. 100 tane bebekte eminönünden arkadaşım 25 tl almıştı bana. tabi arkadaşımın yapıştırmak için silikon tabancası da var. yani sonuçta bebişli çikolata 125 tl'ye mal oldu.Cevaplamak için Üye ol