bebek şekeri(çikolatası)

Tunam10 soruyor: 10

hastanede ve evde ikram etmek için bebek şekeri daha doğrusu çikolata alacağız. eminönünden sepet ile süs beşik aldık. çikolataların üstüne bebekler yapıştırıp beşiklerin içine kendimiz yerleştireceğiz.  böyle paketli koliyle ambalajlı,uygun ve güzel çikolata nerden alabilirim. şimdi yapıştırsak acaba çikolatalar yaz sıcağında erir mi dışarda. buzdolabına koysam yer kaplayacak. sonra hazırlasam doğumun ne zaman olacağı belli değil. ne yapsam?

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


kuzey_mania

eminönünde bebişleri nerden almış bende şimdiden alayımda karnım burnumda sonra gidemem heralde :PP


Tunam10

mısır çarşısının çıkışındaki sokakta satılıyor. o sokakta bir sürü mağaza varmış zaten. ben kadıköyden bakmıştım önce. 3 katı fiyat çekiyorlar. mağazanın adını öğreneyim yazarım buraya.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Biz de Elit marka almıştık, dikdörtgen şeklinde ve üstünde nazarlık olan modelden...

Şimdi de lavanta keseli emzikli mıknatıslı bebek şekeri (şeker değil aslında) yaptırdık Eminönü'nde. Yine çikolata da ikram edicez ama bebekli falan değil de daha sade birşey olacak.

Siz ne güzel kendiniz yapacakmışsınız şeker. Şimdiden ellerinize sağlık. :) Az kaldı yaaa, heyecanlandıriim seni. :P


Tunam10

ben beşik aldım ayşegül. içine elitten dikdörtgen çikolata. üstüne bebişleri yapıştırcam. bir an önce yapsam iyi olacak:) bu hafta sonu hazırlayayım resimlerini çeker koyarım. seninkini gördüm. çok güzel olmuş. hatta sepetini çok beğenmiştim. mavişini görünce atladım aldım. banyoya konulan sepetleri sevmiyorum.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Merakla bekliyorum canım. :) Elitten bebekli çikolata almıştı kızı olan bir komşumuz, onun erkeği gibi olacak o zaman sizinki, harika.

Ne güzel dekoratif de olacak odasına beşik şeklinde sepet canım. Yaaa İstanbul'da evimdeyken ne güzel kızımın odasına girip girip bakıyordum, şimdiden çok özledim kızımın odasını. Biran evvel kızım sağlıkla doğsa, oğlumu da alıp evimize dönsek diye sabırsızlanıyorum. :)
kuzey_mania

çoook güsel olmusss eline saglık


kuzey_mania

küçük bebek arabalarının tanesi ne kadar ?yani sana toplamda 125 e mal olmustu di mi?Tunam10

bebek arabaları 1 tl tanesi canım. 100 tane aldım. 100 tl'ye mal oldu.
bebekler 25 kuruş. 100 tanesi 25 tl.


Tunam10

teşekkür ederim hilal. çok saol:)
gerçekten hazırlaması çok keyifli.Cevaplamak için Üye ol