bebek şekeri(çikolatası)

Tunam10 soruyor: 8

hastanede ve evde ikram etmek için bebek şekeri daha doğrusu çikolata alacağız. eminönünden sepet ile süs beşik aldık. çikolataların üstüne bebekler yapıştırıp beşiklerin içine kendimiz yerleştireceğiz.  böyle paketli koliyle ambalajlı,uygun ve güzel çikolata nerden alabilirim. şimdi yapıştırsak acaba çikolatalar yaz sıcağında erir mi dışarda. buzdolabına koysam yer kaplayacak. sonra hazırlasam doğumun ne zaman olacağı belli değil. ne yapsam?

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


Pinaro

Merhaba bende 12 haftalık hamileyim ve bebek şekerleri yapıyorum.kargoyla hem yurt içine hem yurt dışına gönderebilirim.
Bloguma bakabilirsiniz
www.sekerciniz.blogspot.com


perihan

Sevgili anneler ve anne adayları. Siz olsanız bebek şekerini hatıra olsun diye mıknatıslı mı yaptırırdınız -bu durumda çikolata kullanılamaz, yanında bir kutu çikolata alıp ikram edilir herhalde-, yoksa bebekli çikolata şeklinde mi yaptırırdınız?


yasemin_ekin

mıknatıslı ve badem şekerli olamıyor mu? sanki var gibi hatırlıyorum?


perihan

Olabiliyor Yasemin, ama o zaman da slikonun bulaşması gibi problem olabiliyormuş, yenemiyor o şekerler.ebrukarel

biz açev'e bağışta bulunarak kızım adına kitap ayracı yaptırdık, çikolatayı ayıca ikram ettik. doğumuyla kendisi gibi miniklerin hayatında bir farklılık yaratsın istedik, hem de kalıcı bir anı oldu. belki ilgisini çekenler olabilir aramızda


Pinaro

Ben konuya bilir kişi olarak cvp vereyim:)
silikon bulaşması kötü işçilikten kaynaklanan bi durum..güzel çalışılırsa bulaşmaz hem mıknatıs kullanılır hem şekerler yenir.Blogumda örneklere bakabilirsiniz.
www.sekerciniz.blogspot.com

Cevaplamak için Üye ol