Ya-pa beykent anaokulu

brcozt soruyor: 10

Merhaba, 3 yaşında kızım için kreş arıyorum. Ya-PA Beykent ile ilgili bilgisi  olan var mı? teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


sehergil

Arkadaşımın çocukları bayrampaşa yapaya gidiyor. Benim gördüğüm kadarıyla velilere eve çok fazla ödev ve sorumluluk vermeleri. Sürekli kırtasiye malzemeleri veya aktivite malzemeleri talep ediyorlar. Bir gün çim adam arıyorlar, bir gün örümcek adam kostümü. Şahsen benim vaktim yok bunlarla uğraşmaya. Kreşe sene başında kırtasiye parası adında yaklaşık 1 aylık ücret verilir, sonra da veliler bu tarz ihtiyaçlar için yorulmazlar. Bizim kreşimiz bu anlayışta. sonuçta hepimiz işten yorgun geliyoruz ve böyle ihtiyaçlar için koşturamıyoruz. Anne baba faaliyetleri veriliyor. Aslında kulağa güzel geliyor ama herkesin zamanı olmayabilir bu tarz faaliyetlere.
Ya-pa'nın sistemi tüm şubelerinde aynı bildiğim kadarıyla. Siz benim vaktim ve enerjim var ilgilenebilirim diyorsanız gönderebilirsiniz tabii.


brcozt

TEsekkür ederim sehergil. Henüz gidip görüşmedim. biraz bilgi toplamak istiyorum öncesinde. siz beylikdüzü tarafında mısınız? eğer öyleyse hangi krese yolluyorsunuz?sibelcanersoy

bende 2 yıldır çalışmıyordum ama artık oğlum 21 aylık ve çalışmayı düşünyrm.bu yüzden de bende kreş arıyorum :( büyükçekmecedeyim ve beykentte kreş çok fazla var ama aynı şekilde hangi kreş iyi diye bir bilgim yok benimde.


pascalializa

Joyfull iyi diye duydum nese erberk in bende beykent paradise nin orda oturuyorum


mutluannelif

O şubesini bilmiyorum ama Çankaya'daki çok fenaydı.brcozt

YA-Pa için genel görüşler olumsuz gibi yaptığım arastırmalara göre. Joyfull Beykent'i ben de duymustum. Bilgisi olanlar paylaşabilir mi Joyfull ile ilgili?


gsahingoz

1 ay anneli bebekli oyun grubuna gittik. Genel olarak güzel. Ancak müdiresi çok paragöz geldi bana. Şuan haftada 3 gün uçan balon anaokuluna gidiyor. Güzel beğeniyorum ancak buranın da kahvaltısı vasat. Reçel-ekmek, peynir-ekmek şeklinde veriyorlar. Şimdi evde kahvaltı yaptırıp götürüyorum. İstediğim gibi kreş bulamayacağım galiba ama bizde. araştırma halindeyiz. Şeker akademi için olumlu yorumlar alıyorum gidip görüşeceğim. Bilgi veririm yine.

Lütfen sizde görüştüğünüz kreşlerle ilgili yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Hepimize Allah kolaylık versin zor iş kreş seçimi...


happypipek

Beykent tarafında seker akademi yi tavsiye ederim.ugurlukiz

Merhabalar bende kreş arıyorum 3 yaşında kızım var beykent civarında birçok kreş gezdim ama tam aklıma yatan olmadı. Ya- pa' ya gittim aslında hoşumada gitti ama aktivitesi yok gibi geldi. Şeker akademi büyük karışık geldi. Sanki çok çocuk var gibi daha butik az öğrencili bir yer olsa daha iyi olur. Elif anaokulu tatile giriyor 2-3 hafta kadar ve psikolog yok. Peyker uyku odası çok rutubetli. Uçan balon var aklımda ama nasıl bilmiyorum bilgi paylaşımında bulunursanız sevinirim. Herkese kolay gelsin.


ihb

uçan balona oyun grubuna gittik bizde gsahingözle :) genel olarak güzel orasıda bende kreş arıyorum şimdilerde şeker akademiyi çok çok beğendim ben kalabalık evet yoğun görünüyor ama öğretmen sayısıda öğrenci kadar fazla en azından ama orasıda fiyatı çok çok arttırmış servisle birlikte 950 tl aylık joyfull le görüşmüştüm bnde bana da müdürü itici geldi okulda öylesine ve fiyatlar çok çok fazlaydı herşeye artı ücret artı ücret ekledi konuşurken:) yedi cüceleri de beğenmiştim aslında da oukulu gezdiren öğretmen üst kat büyüklerin gezmenize gerek yok diye gezdirme zahmetinde bulunmamıştı...ilk filizde güzel yorumlar var aslında da ona da gittiğimde gezi düzenlemişti okul ama ekstra ücretli bir etkinlikmiş para verenler katılmış sadece öğleyi geçmiş çocukların çantaları bi yerlerde falan öyle parça parça gezi garip geldi bana..zor iş bakalım nereyi bulacağız bu arada beykent nar la da konuştum orası servis hariç 110 tl istiyor arkadaşlar bilginizeCevaplamak için Üye ol