saklambaç jojo alan var mı?

dinlebeni soruyor: 6

kuzucuğa bugün hediye almak geldi içimden.. daha önce burda duymuştum bu jojoyu..bizimki çok seviyor saklambaç oynamayı.. bu oyuncağı kullanan varsa yorum istiyorum 2 yaşa uygun mu, tüm zeminlerde çalışıyor mu, kullanışlı mı, çocuğunuz sevdi mi?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


tulay_defne

Bizde var kızım çok seviyor tabi yaşımız küçük daha amacına yönelik oynamıyor. Ama eve gelir gelmez ilk istediği oyuncak o. Şöyle anlatayım çok tüylü olmayan halı üzerinde gidebiliyor. Diğer zeminlerde çok hızlı. Ancak parkeden halıya yada halıdan parkeye geçerken takılıyor boşa dönüyor tekerlekleri. 


gecce

eğer almadıysanız kaçırmayız.com da 69 lira çok uygun bende almayı düşünüyorum


dinlebeni

Tülay defne benimde sormak istediğim tam olarak buydu parkeden halıya çıkabiliyor mu çıkamıyorsa sürekli takılır bizim evde...

gecce ben baktım bi kaç yere 140 diyodu sonra 120 ye buldumbir yerde sevdindim ... dediğin fiyata süperrrr olur


tulay_defne

önüne engel gelirse onu algılıyor ve geri dönüyor. Ancak halı gelince onu engel olarak görmüyor ve çıkmak istiyor neticede ön tekerler yükselince de boşa dönüyor. Benim için sakınca yok zaten kızım dediğim gibi amacına uygun oynamıyor garibim dili olsa da konuşsa kulaklarından tutup bir oraya bir buraya sürüklüyor. sayı saymak için gözlerini kulaklarıyla kapattığı zaman gözlerini açmak için kulaklarını kaldırmaya çalışıyor. Ama oyuncak açılırken -Selaaaaamm! diye sesini duyar duymaz yaşadığı sevinci anlatamam. 


Ben Toyzz dan 130 liraya almıştım. o fiyata bulduysanız kaçırmayın.


ozlmarmylmz

güzel bi oyuncak uygun rakama bulursanız kaçırmayın bizde 140a almıştık.parkede çok güzel,halıda gitmiyo.ha bide çok konuşuyor:):)


gecce

bende sık kullanılanlara eklemişştim şimdi baktım kampanya bitmişCevaplamak için Üye ol