Eşimin ve oğlumun doğum günü

felah soruyor: 9

oğlumun ilk doğum günü. eşimle aynı gün üstelik :) 30 eylüle az kaldı :) aile arasında ufak bir kutlama düşünüyorum. farklı fikirleriniz var mı? pastanın üzerine nasıl bir cümle yazılmalı vs. bilemedim. önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


kapibara

Baba oğul aynı kıyafeti giysinler yada en azından benzerlikler olsun kıyafetleri arasında,sizde onlarla uyumlu olmaya çalışın ancak öne çıkmayın fazla,pasta baba oğul temalı olabilir,gelenlere hediye olarak üçünüzün birlikte çekilmiş fotoğrafını çerçeveletip verebilirsiniz,birde anı defteriniz olsun,ilk yaş günü için güzel dileklerin yazılacağı,ufak bir kutlama demişsiniz umarım çok abartılı şeyler önermiyorumdur :))


felah

teşekür ederim kapibara. aynı kıyafet fikri güzel olabilir. pastanın üzerinde ikisinin resmi mi olsa acaba diyorum ben de.


kapibara

Fotoğraf iyi fikir tabi,biraz sevimli olsun isterseniz,top oynayan baba oğul,üzeri açık bir arabada baba oğul...vs vs fiğürleri eklenebilir,pasta üzerinde olmasada baba oğul kurabiyeleri yapılabilir.Hediye almak isterseniz eşinizle oğlunuzun fotoğrafından puzzle yaptırabilirsiniz,sonra belki oğlunuz odasına asar.Zor işler valla şimdiden kolay gelsin size :))


ipekkusgoz

Babayla bebeğin bebeğin yenidoğan haliyle çekilmiş fotosu olabilir pasta üzerinde. LCW'de 'babamın en güzel hediyesiyim' yazılı body görmüştüm babalar günü zamanında. Belki hala bulabilirsiniz.Oğlunuz o body'yi giyebilir.Ya da şimdi yazarken aklıma geldi.İkisinin resminin basılı odluğu tshirt yaptırabilirsiniz ikisine. Pastayı oğlunuza özel yapma şansınız olabilir böylece.Şu sıralar lukapu.com'dan bastıracağım fotokitaplarla uğraşıyorum. Orada gözüme çarpmıştı takvim de yapılabiliyor sanırım.Bir bakın isterseniz.gulenozel

Benim de esimle oglumun dogum gunu arasinda 2 gun var kismetse seneye biz de ortak dogumgunu yapmak istiyoruz, simdiden fikir ogrenmis olurum. Esiniz ve oglunuzla nice mutlu yillara.


felah

çok teşekkür ederim cevaplarınız için yazmakta geciktiğim için de ayrıca özür diliyorum. ipekkusgoz LCWdaki body düşünülebilirmiş doğrusu ve babasının doğum gününde doğan oğlum için güzel bir cümle. orada bulamasam da yaptırabilirim belki. verdiğin adrese de bakacağım hemen.
gulenozel teşekkür ederim şayet güzel bir organizasyon çıkarmayı ikisine özel güzel fikirler bulmayı başarırsam fikir olur size de :)


ipekkusgoz

felah,ben o body'yi bir hediye değişimi için gittiğimde almıştım, babalar günü de yakındı.Ama unutmuşum uzun bir süre sonra farkettim. Giydiririm diye yıkadım ama giydirmedim de, bir türlü denk gelmedi.Belki senin oğlunun kısmetidir ne diyeyim. Eğer istersen adres verirsen yollarım sana.Küçük bir hediye olarak kabul edersin.


felah

saklateşekkür ederim  nezaketin için ipekkusgoz. oğluşunun bodysini elinden almış olmayalım. bizim için güzel bir hediye olur tabiiki ama saklamak istmediğinden emin misin?


ipekkusgoz

Hiç giymediği için ona ait bir şeymiş gibi hissetmiyorum. Bir hatırası olmadığı için saklamam da şart değil. İsterseniz yollayabilirim.


Cevaplamak için Üye ol