çikolata kisti olan var mı??

esina soruyor: 4

asıl sorum aranızda çikolata kisti olupta hamile kalan var mı?? bende de 4.5 cm den 2cm e düşen bir kist var,bazı dr lar bunun hamile kalmamı zorlaştırabileceğini söylüyor.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Damlanin_Annesi

Merhaba, bende de var, ama bir engeli olmadı.
Zorlaştırabileceğini söylüyorlar ama dr'um hiçbir zaman engel olarak görmedi.

Kızım şu an 2 yaşında :)


esina

bunu duyduğuma çok sevindim umarım benimde sizinki gibi cici bir kızım olur:))


biranneikicocuk

Merhaba benim de vardi ilk cocugum 6 yasinda o zaman doktorum hamile kalman iyi olmus zamanla kuculurler demisti oyle de oldu sonra sezaryen esnasinda tamamen temizledi doktor. Su an ikinci bebegim oldu arada kistlerim tekrarladi ilac tedavisi gordum. Hamile kalmami engellemediler. Soyle birsey var her adette kistin uzerine kan birikiyor, kist buyuyup kanallari tikayabiliyor. Doktorunuz o nedenle soylemis olabilir.


thalassapolis_Deniz

Sevgili Esina
Endişe etme bende de 4.5 cm kist vardı tıp fakültesinde almak istediler kısırlık yapar diye moralim çok bozulmuştu şimdiki doktoruma gittim endişe etmemi kısa bir süre sonra hamile kalacağımdan emin olduğunu söyledi o ay bebeğime hamile kaldım kızım şimdi 14 aylık. Sezeryanda temizledi doktorum ve bu ay kontrole gideceğim. O doktorlar eminim ameliyatla atmak için söylüyor bunu 10 cm den sonrası için ameliyat önerildiğini söylemişti doktorum. En kısa zamanda müjdeli bir haber alman dileği ile... Cevaplamak için Üye ol