Sirke içerek zayiflayan varmış?

Puccanne soruyor: 9

Geçenlerde incelendi kemer kullanipta sonuc alan var mı die sormuştum ve Esrabektas siRkeden bahsetmiş.zayiflatiyormus deneyen var mı??

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


oykuberen

ilk defa duydumm....


nec5139

Zayıflatmaktan ziyade tokluk hissi veriyor ben denedim bir hafta geçen yıl ancak midem çok rahasız oldu hemen bıraktım.

Hele de midenizde rahatsızlık varsa içmenizi pek tavsiye etmem.


ladyofwords

sirke içilerek zayıflanabiliyor.ama emzirme döneminde sakıncalı.eğer bebeğinizi hala emziriyorsanız, kullanmanızı tavsiye etmem.


lacivert0

geçen bu şekilde zayıflamak isterken hayatını kaybeden birinin haberi vardı tv de. aman diyeyim.nanna

bir bardak ılık suya 1 tatlıkaşığı bal ve bir tatlı kaşığı elma sirkesi koyup içiyorsun yemeklerden 40 45 dak önce.o zaman zayıflatıyor.tek başına sirkeyi sakın içmeyin miğdeye zarar verir.


Puccanne

İnanamıyorum ciddi ciddi ölen varmiymis.emzirirken bebeğe ne zararı varki?


nanna

ben yalnızca elma sirkesini biliyorum anlattığım şekilde içilirse metabolizmayı hızlandırıyor sanırım ama her duyduğunu yapmamak lazım en güzeli bir beslenme uzmanı eşliğinde zayıflamak.emziren anneler içinde çok güzel zayıflama programları var hem sütün artıcak hem zayıflıycaksın ne güzel.


gulcinozden

doktorum programına gelen bi diyetisyenden duymuştum.Sabah kalktığınızda kahvaltıdan önce 1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı ve akşam uygun saatte yemeğinizi yedikten sonra tekrar açlık hissi geldiğinde yine 1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı  sirke demişti.Oran buymuş ancak zayıflatmaz tokluk hissi verir demişti.birde ender saraçtan şunu duymuştum açıktığınızda dişinizi naneli dişmacunuyla fırçalayın arkasından ağzınızdaki o tadla bişey yemek istemiceksiniz demişti.sirkeyi denemedim ama diş macunu gerçekten öyle.


Puccanne

Canım ben diyete uyanam hem ben Kırıkkale'nin keskin ilçesinde oturuyorum esimin fabriklari var burda oyuzden ve burda öyle hersey yok malesef meyve bile perşembeden persembeye geliyor yani ben Kırıkkale'den alsam bitince yine normal hayata dönmek zorundayim.bu sebepten dolayi diyet pek benlilk diil zaten yediklerime dikkat ediyorum ama zayıflamaya yardımcı olan bir şey yok oyuzdende olmuyor...


Cevaplamak için Üye ol