Ataşehir bölgesi'nde oturanlar oyun grubu kuralim!

Kayla soruyor: 10

Hafta içi uygun zamanlarda gezme/oyun grubu yapmak ister misiniz? Palladium'da buluşulabilir mesela...Haftasonları ailece geçirilmesi tercih edildiğinden hafta içi bir organizasyon yapılabilir diye öneride bulunmak istedim! Görüşleriniz nedir kızlar??

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


Kayla

kimse yok mu bu tarafta...


sevihr

Kayla ben de Atasehir tarafindayim ancak bizim dr alisveris merkezlerini yasakladi, sahana yemege goturduk sadece 2 dakika cocuk salonuna merakini yensin diye goturdum apar topar cikardim grip oldu ordan kulak iltihabi igne surup vs hala ilac kullaiyoruz... Bahara dogru belki biz de katilabiliriz,


Kayla

Cok gecmis olsun...salgin var ortada, biz de nasibimizi almis durumdayiz:) Sahan'nin oyun yeri cok kalabalik diye ben hic sokmadim. Buyuk cocuklarin bagisikligi kuvvetli tabii ama bizimkiler daha minik oldugundan hastaliga biraz yatkinlar.

Baska kimse varsa sevihr tanidiginiz Atasehir' de, buraya ekleyelim oyun grubu icin.

Atasehir de baska anneler var mi??


sunny

biz de gelebiliriz palladium olur başka yerler de olur . Bizimki oyun alanlarına alışkın bir sorun yaşamadık. Sakınan göze çöp batar :)


channel

haftaıcı kızım bakıcı ablamızda ama cok sıkılıyorlar bende haftaya oyungrubu dıye bı oyun grubu var ona baslamayı dusunuyorum..sız nerelerde oturuyorsunuz kızlarr??
ecom

Selamlar

Bir grup kurulduğu bilmiyorum ama biz de Ataşehirde oturuyoruz ve evde çok sıkılıyoruz oğlum 20 aylık havalarda düzelirken arkadaş edinsin isterim

Görüşmek üzere


Kayla

disarida cocuklar durdugu sure kadar acik hava bulusmasi yapilabilir...


ecom

Merhaba Kayla

Park buluşmasıi iyi fikir ama bu hafta hava pek müsaade etmeyecek gibi haftaya belki organize olabiliriz ne dersiniz?sunny

evet bir amaca ulaşmayacak başlık daha yeniden gündemde...

selam kayla bu arada :)

eğer buluşma olursa biz de ( Deniz ve ben ) varız.

Biz genelde göztepe özgürlük parkı tercih ediyoruz haftasonları.. Ataşehir civarında güzel bir park var mı ?


Kayla

rahat rahat oturabilme ortami olsun derseniz playbarn'da da bulusabiliriz.hava durumu pek guvenilir degil bu aralar.baska onerileriniz var mi?

sunny selam..en son peri cadirinda kalmistik:)ufaklik oynuyor mu hala:)

benim onerim ilk alternatif playbarn,ikincis hava iyiyse park...

haftaya gunleriniz nasil?

oneriniz var mi?

atasehir bulusmasina katilmak isteyen olursa fikirlerini paylassinlar.

sevgiler...Cevaplamak için Üye ol