İyi kres kriterleri neler??

gulsah30_gulsah30 soruyor: 5

Merhaba sevgili anneler,

2 yaş grubu kreş araştırırken nelere dikkat etmeliyim? yani bu yaş grubu için iyi bir kreş hangi kriterleri taşımalı? Bir de bornova evka3' te tavsiye edeceğiniz bir kreş var mi?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


mustafamami

bence bahçesi olan ve yemeklerin kreşin mutfağında pişirildiği bir yer... güvenlik önlemleri alınmış olmalı. merdiven varsa kapı olmalı gibi... menüsünde abur cubur olmamalı. sosis salam pizza gibi şeyler, hazır kekler vs olmamalı... eğitim konusu için birşey diyemeyeceğim herkesin önemsediği şey farklı olabiliyor. oyun oynasın koşsun bisiklete binsin bahçede. boya yapsın şarkı öğrensin bir iki elişi... bunlar benim için yeterli :) mutlu olsun güzel vakit geçirsin :)


zynpsrz

Katılıyorum.. (1 ay kadar sonra) mutlu gidip mutlu dönmesi önemli.. Bilgi donanımı bana göre çok önemli değil, onlar evde de öğretilebilir.. Her çocuğa eşit yaklaşım, ne çok disiplin, ne çok rahat, tam ortası olursa çocuklar kolay alışıyor..


basakanne

öncelikle çok beklentin olmasın derim her kreşte sorun yaşıyorsun...

dedikten sonra benim için 2 yaş çocuk için sıcak bir ortam(kreş ve öğretmen) olmalı sağlıklı gıdalar olmalı kaliteli boya oyun hamuru vs.olmalı.

bol şanslar size


biranneikiyavru

Arkadaşların söylediklerine ek olarak sahibinin işin başında olduğu bir yer tercih sebebi olabilir. Bir de ısınma probleminin olmaması...


gulsah30_gulsah30

Çok teşekkür ederim.bugün birkaç yerle görüştum.dilerim doğru bir tercih yapabiliriz:)Cevaplamak için Üye ol