çayyolu'ndan bağlıca'ya taşınıyorum

gulpek soruyor: 5

Merhaba sevgili nurti anneleri;

Bir süredir çok severek oturduğum evimden maddi sıkıntılardan dolayı taşınmak durumundayım :(

Bağlıcada oturan üyelerin desteğine ihtiyacım olacak. 

Öncelikle site içerisinde uygun kirası olan bir ev arıyorum. Kızımın güvende, huzurlu bir şekilde vakit geçirebileceği bir site.

Bir de tabiki tekrardan kreş ya da anaokulu arayışı içerisine girdim. Sıkıntı şu ki şu anki kreşimiz evimize çok yakın park cad.de ve biz gerçekten çok memnunuz. Fakat bağlıcaya taşınmam durumunda buraya getirmem pek mümkün olmayacak.

Son olarak da güvenilir ve yine uygun bir nakliye firmasına ihtiyacım var bu konularda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


_Isil_

bağlıca'da oturmuyorum ama Bağlıca'da oturan çok arkadasım var. 2,5 yasındaki oglu sitelerinin kresine başladı 3-4 ay once ve cok memnun, kresin adı Oley'miş. sitenin adı da Seğmen Bağlıca sanırım.kiraları hakkında fikrim yok, onların kendi evi. taşınma işlerinizde kolaylıklar dilerim, umarım butcenize uygun içinize sinen bir yer bulursunuz. ben de kres arıyorum, park caddesinde memnun oldugunuz kresin adını ogrenebilir miyim?gulpek

Oley kreşi duymuştum ilk fırsatta bakacağım. Siteyi de notlarım arasına alıyorum umarım kiralık vardır. İlgiliniz için çok teşekkür ederim. Biz minikler atölyesi anaokulundayız. Kafam hala karışık. İşe çok erken gitmek zorundayım burada görevlimizin eşi götürüp alıyordu ama orada bu imkanım olmayacak maalesef


sevilyagiz

Merhaba @gülpek,

Minikler Atölyessi hakkında tecrübelerini paylaşabilirseniz çok sevinirim.

2 yaş için uygun mu?


gulpek

merhaba Sevil hanım, ben çok titiz bir anne olarak uzun süren araştırmalarım sonunda vermiştim ipek'i kreşine. Minikler atölyesi yani eski adıyla çayyolu harvard kids küçük bir okul. Eğer beklentiniz kolej tarzı bir anaokulu ise beklentinizi karşılamaz. Fakat işlerini titizlikle yapıyorlar. Özellikle ingilizce konusunda beklentilerimizin üstünde bir dönüt aldık. Kurucuları eğitimci ve sürekli okulda oluyor. öğretmenler çok sıcak kanlıydı. atölye sistemli tematik ve farklı bir okul. gidin gezin görün derim. ücret konusunda da eğer fiyatları değşmediyse oldukça makul fiyat listeleri var. yarım gün ve tam gün seçenekleri vardı. biz ilk etapta yarım güğn başlayıp sonra tam güne geçtik.


sevilyagiz

Çok teşekkürler Gül hanım.  @gulpekCevaplamak için Üye ol