Bu kreşler hakkında bilgisi olan var mı?

Sinem_Beren soruyor: 2

Merhaba,

Beykent civarında kreş arıyorum. 3 kreş arasında karar vermem gerekiyor bu kreşler hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.

1-İlk filiz anaokulu (little smart garden)
2-Zeyno anaokulu
3-Minik eller anaokulu

Teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


secil77

Sinem hanım zeyno anaokuluyla ilgili şöyle bir yorum okudum bilginize:

anneko4,5Y

1 yıl önce

bugün oğlum bana öğretmeninin ona vurduğunu söyledi gözleri doldu söylerken sonra ağzından kaçırdığını anladım bana'söylemicem sana anne'
dedi 'neden annem' dediğimde sustu.'annene söyleme mi dedi' diye sorduğumda 'evet söylemicem' dedi.beni oraya gönderme anne başka okula gönder dedi sonra başka okulda vurmuyor öğretmenler dedi.aklım karıştı.eminim ki çok büyük bir şey değildir fakat bir çocuğa annesi kıyamazken bir öğretmenin ne haddine.3 yaş çocuğa eğitim böyle mi verilir???
çok kötü oldum.oğlum zeyno anaokuluna gitti beykent'te mayıs sonunda almak zorunda kaldım çünkü arkadaşıyüzünün bir kısmını ısırmış,diğer kısmını ise tırmalamıştı buna karşılık öğretmeniolur böyle şeyler çocuklarda dedi(bir çocuğun bunu yapması normal olabilir fakat yanında yetişkin olduğu halde bunu yaşıyorsa gerisini siz düşünün) siz ne yaptınız dediğimde bi şeyler geveleyip durdu...çocuğumun fotoğraflarını çektim o dönem,yüzünde hala izi var!
aradan 3 ay geçti oğlum durup dururken bunu söyledi ve yalan söylediğini düşünmüyorum çünkü bir anne olarak çocuğunuzun tepkilerini algılarsınız şimdi öyle kızgın ve öyle üzgünüm ki ne yapacağımı bilemiyorum.ben evladıma kıyamazken bunları ona yaşatanlara inanamıyorum.oraya çocuğumu gönderdiğim için çocuğumdaki değişimi gördüğüm halde ruh halini başka şeylere yorduğum için çok kızgınım kendime...umarım bu tarz şeyleri hiçbir çocuk yaşamaz...


nesrinecrin

Çok üzüldüm.
Cevaplamak için Üye ol