Ankara cocuk doktoru

oznurd soruyor: 5

ankarada ozellikle ozel hastane cocuk doktoru ve goz doktoru tavsiyesinde bulunacak arkadaş var midir?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


fatos

Merhaba

Göz doktoru olarak özel muayenehanesi olan birini önerebilirim. Cumhur Şener. Oğlum küçükken götürmüştüm ve çok memnun kalmıştık. 


asli_asli

Merhabalar, ben 8 aylık kızımı Doc. Dr. Osman Özdemir' götürüyorum. Biz çok memnunuz. Arkadaşım da Dr. Hakan Balta'ya götürüyor. Onlar da çok memnunlar. Her ikisi de özel muayenehanesinde çalışıyor.


Ulku

Hala çalışıyorsa TOBB Etüde Nejat Akar beyi çocuk doktoru olarak tavsiye ederim. 3 çocuğum da onunla büyüdü. Taa büyük kızımin bebekliginden beri söylediği herşey doğru çıktı, önerdiği herşey, koyduğu her tani doğru çıktı, bunu zaman çok iyi gösterdi. Örneğin, daha ortada Karatay yok Covid yok, bütün doktorlar sıraya girmis immunlu mimmunlu takviyeler önerirken o sadece D vitamini kullanın, ille de bağışıklık güçlendirici istiyorsanız Çinko ve Balık yağı da kullanın, başka bağışıklık güçlendirici vermeyin demişti.


fatos

Nejat AKAR benim oğlumun da doktoruydu. Çok pozitif biriydi ama bizim sigortamız TOBB Etü de geçmeyince değiştirmiştik. Ancak yaşı bir hayli fazlaydı. Ben emekli olmuştur diye düşünmüştüm.


oznurd

teşekkurler herbirinize hem göz hem cocuk doktoru olarak güven hastanesine gittik .Goz icin prof.dr Murat Orhan,cocuk hastaliklari icin de yard doc dr Reyhan Erol.

Ikisindende cok cok memnun kaldim 5 yildir cocugun tansiyonuna kadar bakan bir doktor gormemistim cok ilgili ve konuşkan bir doktor.

Goz doktoruda ayni sekilde 20 yildir gozluk kullanan birisi olarak ilk kez retina yaşima bakan bir doktor ile karsilastim talebim olmadan herseyi dusunerek aciklamasini yaptilar benim gibi arayan var ise bilginiz olsun.
Cevaplamak için Üye ol