devam sütü

seval_duru soruyor: 2

selam arkadaslar kızım 10 aylık artık  anne sütü almıyor gece bazen bırkere emıyor devam sutu aldım aptamıl3 ama bırturlu ıcmıyor hipp organık devam sütü aldım sıvı onuda ıcmıyor neyapmam gerekıyor nasıl alıstırıcam devam sutune memeyı bıraktı hemen hasta oldu acıl cevap beklıyorum buduruma düşen bütün anneler nasıl alıstırabılırım?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


sems

sevgili durucuk,oğlum şuan 14 aylık. 6,5 aylıkken ek gıdaya başladık o zamandan 1 yaşına kadar bütün markaları,1-2-3 numaralarını,sıcak,ılık,soguk,bisküvili,... her şekilde denedim oğlum devam sütüne her seferinde 'öğkk' dedi.devam sütü ile hazırladığım mamaları bile farkediyordu.kutularla devam sütü attım çöpe.her bebeğin damak tadı farklı sanırım... biz hala anne sütüne devam! eger senin kızın anne sütüne de cok düşkün değilse 10.aydan sonra verilen cocuk sütleri var bir dene istersen.yada devam sütünü bisküvi,muzla tatlandırsan? buarada eger yeteri kadar emerse devam sütüne gerek yok diyor Drlar.


seval_duru

canım saol ya,cok zor gercekten duruda uykusunda bıle ıstemıyor bakalım memenın baya uzerıne dusup yenıden emmesını saglarım ınsallah .Cevaplamak için Üye ol