Ankara Özel Akay Hastanesi

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Ulku

yazdim birkac yerde daha. hastane cok buyuk, odalar, yenidogan unitesi yeterli. sanirim en cok odasi olan (normal dogum yapacagim icin benim icin onemliydi, her an bos oda bulunabilmeliydi) ve en buyuk yenidogan unitesine sahip ozel hastanesi ankaranin. ebeler, hemsireler cok iyi, tecrubeli. aslinda herkesi zaten doktorunuz yonlendirecegi ve hep yaninizda olacagi icin asil is doktorunuza dusuyor. otel hizmeti de zaten diger ozel hastaneler gibi, basarili.


Ulku

benim doktorum disardandi.
bebeginizi saglikla kucaginiza almanizi diliyorum :)


burcu_aslangul

ben de 29.haftamdayım ve tolga bey e geçerek doktor  değişikliği yapıcam.methini çok duydum.siz hastanede mi muayene oluyorsunuz yoksa yoksa özel mi??bir de akayı araştırırken allah korusun ama bebkle ilgili özel bir durum olduğunda yeterli ve ne gbi bir ücretle karşılırışırız bir bilginiz var mı? özel hastane aksi bir durumda beni braz korkutuyor açıkcası...


burcu_aslangul

çok detyalı anlatmışsınız teşekkür ederim.tolga beyin muayene ücreti nedir  öğrenebilir miyim?randevu sıkıntısı oldu mu? bier de akay ın yeni fiyatları nedir acaba (sezaryan)? doktordan memnun kaldınız mı dediğniz gbi doğuma az kalmışken doktor değişikliği..o açıdan bakmak lazım.doğumunuza kesin kendisi girebilecek mi?malpozkan

İki akrabam 2 hafta aralıklarla dışarıdan gelen doktorları ile biri Güvende biri Akayda doğum yaptı..Bence Güven ilgi alaka ve hizmet olarak çok daha iyi. Akayın odaları birkaç tip doğuma gittiğinizde süpriz olabiliyor. Gerçi çokta önemli değil,   1-2 gün kalıp çıkacaksınız zaten. Size ve bebeğinize sağlıklar dilerim.


ozzzy

Ben Güven hast.de dış gebelik amelliyatı oldum. Güzeldi ilgi alaka  çok iyiydi ama odası biraz küçük ve kasvetliydi. Akay Hastanesinde  Tolga Bey dr. umdu ve çok memnun kaldım. Hem ilgisinden hem de ameliyatından hemde hemşirelerden sürekli yanımızdalardı hemşireler çok ilgili güler yüzlüler. Bebeğin bakımını yaparlarken görebiliyorsun vs.  Sabah 8 de sezerana girdim  hiç ağrım olmadı akşam üzeri 4 gibi baktım ki ağrım yok ağrı kesiciyi çıkarttırdım. Dikişimle ilgili hiiç sıkıntım yok. kimi anneler 5 yıl sonra bile üşütünce çok yorulunca sızlar dikiş yerim diyorlar ama bende hiç birşey yok. hatta iz yok gibi birşey o kadar iyi dikmiş ki. Sezeryancı denebilir ama benim bir tanıdığım normal doğum yaptı onunla. Gecenin üçünde sancısı tutmuştu adam 20 dk. da gelmiş ve çok ilgilenmiş çok anlayışlıymış normal doğumunu yaptırmış. onun methi ile gittim zaten bende ona. Hiç düşünmeden emanet edebilirsin kendini Tolga Bey e ve Akay hst.e için rahat olsun:)


burcu_aslangul

doğumunuz gerçekleşmiş öncelikle hayırlı olsun.sizden gelecek yorumları okumak için sabırsızlanıyorum.dururmlarımız çok benziyordu birbirine çünkü.hastane ..doktor.. umduğnuz gbi geçti mi herşey?umarım bebeğin ve sizin sağlık durumlarınız iyiidr.çok geçmiş olsun


ozzzy


Güle güle büyüt bebeğini hayırlı olsun :)
Tolga Bey bana da epidural diye çok ısrar etti ama bende genel  olsun diye çok ısrar ettim. Hata eşim de Dr. öyle diyor diye bana epidural konusunda çok ısrar etti fakat ben  kesinlikle aynen senin duyduğun rahatsızlığı hissedeceğimi bildiğimden genel anestezi için dr.umuda eşimi de ikna ettim. Eşim öyle baskı yaptı ki sonunda beden benim değil mi canım nasıl olacağına ben karar veririm dedim de sustu iyiki de ısrar etmişim. Bence bu epidural işi hiç akıl işi değil. Bel ağrısı ve baş ağrısı çeken çok duydum. üstelik genel anesteziden bebek etkilenmiyor çünkü zaten  bayıldığın an kesip alıyorlar bebeği. Gaz sancısı ile ilgili  Hast.de ilk günden  bol bol  yürümüştüm  o yüzden gaz çok sıkışmadı bağırsaklarda ve sancım çok olmamıştı ama ilk bir hafta oturup kalkarken dikiş yerleri epey bir acıyor tabi ama ne kadar çok hareket o kadar çabuk iyileşme oluyor. sanırım 10 gün bitince hiç ağrı sızı yoktu.


b_eliz

tolga beyin hastasıyım, özel muayenesine gidiyorum ve muayene ücreti 200tl. doğumumda akay hastanesinde olacak. bir aksilik çıkmazsa normal doğum düşünüyorum. doğum ücretleride telefonla aldığım bilgiye göre : normal doğum 2250tl, ağrısız doğum (epidural) 2750tl. bir daha ki muayenemde tolga beyle detaylıca bu konuyu konusacağım. durum böyle bayanlar :)


Cevaplamak için Üye ol