Yorgan mı uyku seti mi?Hangi marka?

eylemyigit soruyor: 6

Kış gelince üstünü kesinlikle örtmeyen oğlum için paniklmeye başlıyorum.Artık 3 yaşında oluyor.Acaba uyku seti mi alsam dedim ya da yorgan + nevresim takımı mı?Uyku tulumları da var geceleri giydirilen ama o kaba olanları Yiğit sevmiyor.Bir ara mothercare'de polar tulum da görmüştüm ama o da sağlıksız,fazla terletir gibi geldi bana.Sizler hangi tür ürünler kullanıyorsunuz?Tecrübe ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


larem35

ben geçen kış ozdilekten aldığım uyku setını kullanmıştım .bu kış için uyku tulumu almak ıstıyorum çunku artık ustunu açıyor yorganla falan rahat edemiyeceğiz.bende uyku tulumu arıyorum şoyle terletmeyen,kolay giyılıp çıkarabileceğim bir sey olmalı.


Basak_Ada

benim kızım da üç yaşına yaklaştı,bu zaman kadar hiç üstünü örttüğünü görmedim maalesef.yorgan da örtsem aynı,uyku seti de örtsem aynı...hep açıkta uyuyor.o yüzden uyku tulumu kullanıyoruz biz.bu zamana kadar hasta falan olmadı çok şükür.polar bence çok terletir,onun yerine kalın penyeden yapılan tulumlar daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.


meycan

Bizim de üstümüzü örtme sıkıntımız var. Hiç uyku seti almayı düşünmedim, çünkü kullanabileceğimi zannetmiyorum. uyku tulumları ile gidebildiğim kadar gideceğim.
C&A da çok çeşitli uyku tulumları var.


eylemyigit

Ahh ahh keşke oğlum da kullansa şu uyku tulumlarını.Geçen sen ilk aldığımız günden beri nefret ediyor:(
Annemle bu konuyu konuştuk ve kendisi yorgan dikebileceğini söyledi.Kumaşını ,boyutlarını birlikte seçeceğiz:))


meycan

Eylem, C&A'da kolsuz salopet gibi olanlar var, belki ilgisini çeker...


nadide

Üst açmasını önlemek için benim denediğim bir ürünü herkese tavsiye edebilirim.PROP marka uyku seti sayesinde kızım artık üstünü açmıyor ben de geceleri onu kontrol etmek zorunda kalmıyorum. Hem çocuk için de çok ferah , yorgan ve çarşafta kenarlardaki kısa fermuarlar sayesinde gayet rahat uyuyor. Bu ürün 2,5 yaş ve üstü için yapılmış, daha küçükler için de aynı markanın terletmeyen pamuk bebek tulumları var. Ben bu ürünleri hepsiburada.com sitesinden buldum. İsteyen arkadaşlar da siteden satın alabilir,sitede  fotoğrafları da var ürünün , inceleyebilirsiniz.Bu konuya özellikle yanıt yazmak istedim, çünkü gerçekten her anne babanın derdi...:)Cevaplamak için Üye ol